Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Коронавірус і тромбоз. Інтерв’ю сімейного лікаря Наталії Вільнер та кардіолога Наталя Окоманюк на Суспільному

Тромбоз після вакцинації є надрідким ускладненням, але таким невиправдано гучним. Під купою заголовків ми зазвичай не бачимо суті. Частота можливого імунного тромбозу, згідно з міжнародною статистикою, становить 1 на 50 тисяч людей.

Все про вакцинацію, про вид цього тромбозу та про ризик розвитку серцево-судинної катастрофи, яка враховуючи наш стиль життя, статистично у десятки разів поширеніша. Ось ці питання у програмі телеканалу Суспільне освітили спеціалісти Медичного дому Odrex: керівник напрямку сімейної медицини, сімейний лікар — Вільнер Наталія Михайлівна та завідувачка консультативно-діагностичним відділенням, кардіолог — Окоманюк Наталя Петрiвна.

Таке ускладнення, як тромбоз, може виникнути лише після векторної вакцини, але це не артеріальний чи венозний тромбоз, а — імунний. З назви трохи зрозуміло, що проблема виникає через імунну реакцію організму. Викликати його може і сам COVID-19 чи його лікування.

Більше про тромбоутворення, підготовку до вакцинації та наше здоров’я — дивіться у відео. Там ви зможете знайти відповіді й на наступні питання:
• Хто схильний до розвитку тромбозів?
• Яка реабілітація потрібна, після перенесеної коронавірусної інфекції та ускладнення — тромбоз?
• Які миттєві побічні реакції на вакцинацію були у практиці?
• Які дослідження можна зробити, аби дізнатись про вірогідність виникнення тромбозу?
• Навіщо вагітним вакцинуватись?

Якщо у вас залишились питання про вакцинацію від COVID-19, можете знайти відповіді на них у нашому матеріалі: https://odrex.ua/ua/q-a-pro-koronavirus-i-vaktsinatsiyu-s-natalej-vilner/

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ua/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.