Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Невідкладна травматологія: історія Софії Бен-Арі з Ізраїлю

Можливі ускладнення переломів, якщо затягнути з операцією — тромби, жирова емболія, крововтрата, зміщення уламків, інфікування, нагноєння, виражений больовий синдром. Такі травми небезпечні в будь-якому віці. Відпустка Софії Бен-Арі затьмарилася переломом, але, на щастя, вона вчасно потрапила в операційну, де наш ортопед-травматолог Василь Фізор провів малоінвазивну операцію. З нами Софія поділилася своєю історією.

Історія Софії

Мій чоловік народився в Одесі, і дуже любить це місто. Тут ми відпочиваємо, а живемо в Ізраїлі. Так ось під час нашої останньої відпустки я переходила дорогу, спіткнулася і впала. Відразу ж чуйні перехожі викликали «швидку», яка привезла мене в Медичний будинок Odrex. І з першої хвилини тут я відчула таке тепло, таку участь. Кожен говорив мені добрі слова, намагався заспокоїти, при необхідності подавав руку. Весь медичний персонал ставився до мене з душею. Звичайно, страх був. Але після того, як мій доктор, Василь Дмитрович Фізор, пояснив мені ситуацію, я зрозуміла, що потрапила до знавця своєї справи. Це мотивувало мене зробити операцію саме в Odrex.

Рівень в цій клініки нітрохи не нижчий, наприклад, лікарні Хадасса, величезного госпіталю в Ізраїлі. А турбота! У приймальному відділенні нас прийняла завідуюча — Олена Геннадіївна Черненко. Дуже допомогли Анаід і Анжела, яка займалася фінансовими справами. З усіма лікарями, які брали участь в операції, у нас склалися чудові стосунки. Це те, що нас з чоловіком підтримувало.

Мені діагностували два переломи в тазостегновому суглобі і поставили титановий імплант. Тепер самопочуття з кожним днем ​​все краще. Я дуже рада, що потрапила саме в цю клініку.

До речі, за фахом я медпрацівник, 41 рік стажу, в Ізраїлі була і акушеркою, і медсестрою в онкології в Гіріатрі. Так що я знаю, що таке хороша клініка.

Коментар фахівця

«Пацієнтка Odrex Софія отримала закритий осколковий перелом проксимального відділу стегна. Поверталася з моря, впала, приїхала на «швидкій» до нас. Малоінвазивна закрита репозиція, фіксація Proximal Femoral Nail — це найсучасніший метод в даній ситуації. Один розріз 4 см і два розрізи по 1 см. Малоінвазивна операція, без крововтрати, рання функція, рання активізація. Операція зайняла 40 хвилин, і вже на наступний день Софія почала ходити» — розповідає Василь Фізор.