Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Оновлений Кардіо Check-Up

Є захворювання, які потрібно виявляти якомога раніше — насамперед це стосується серцево-судинних захворювань.

Подбати про своє серце або серце близької людини зовсім нескладно досить регулярно проходити обстеження. Ми розробляли Кардіо Check-Up таким чином, щоб пацієнт тісно співпрацював з лікарем, діагностика була комплексною, але при цьому проходила швидко і не вимагала додаткових клопотів. І не дарма наш Check-Up виглядає, як подарунок — він може стати гарним презентом тим, чиє здоров’я для вас є цінним.

Кардіо Check-Up — програма поглибленої діагностики серцево-судинних захворювань. Ми оновили програму відповідно до найсучасніших рекомендацій щодо раннього виявлення хвороб серця і додали:

• Ліпідограму з визначенням ліпопротеїну — комплексне дослідження рівня ліпідів (жирів) різних фракцій крові, що допомагає спрогнозувати розвиток ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, тромбозу, інсульту та інших захворювань.
• Комплекс інтим-медіа (КІМ) судин — дослідження, що дає оцінку віку судин. Дозволяє виявити атеросклеротичні зміни, які є початком серцево-судинних подій.

Також у Кардіо Check-Up входять: первинна та повторна консультації кардіолога, клінічний аналіз крові, глюкоза, добове холтерівське моніторування або тредміл-тест (за показаннями) та УЗД-серця.

Програма діагностики займає лише 2,5 години і проходить у супроводі персонального координатора.

Записатись на діагностику можна за телефоном + 38 (048) 730-00-30 або на сайті.