Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

ПЛР-тестування на коронавірус. Відтепер зручніше

COVID-19 — інфекційне захворювання, що викликане коронавірусом SARS-CoV-2, і підтвердити цей діагноз без тестування неможливо. Існує декілька видів тестування, але найбільшу точність має ПЛР, яка може проводитися без наявних симптомів й на різних етапах перебігу хвороби. Віднедавна ми знизили вартість проведення ПЛР-тестування, і для економії вашого часу на всіх сторінках нашого сайту є кнопка замовлення ПЛР-тесту.

За тестуванням на COVID-19 в Медичний дім Odrex звертаються не тільки пацієнти з симптомами коронавірусної інфекції, а й люди перед поїздкою за кордон, після прильоту з-за кордону, для дострокового припинення самоізоляції, а також усі пацієнти перед плановими операціями.

В Медичному домі Odrex у вас є можливість пройти ПЛР-тест, тести на антитіла IgG, IgМ та IgА. Кожен вид тесту на коронавірус має свої показання та особливості. Рішення щодо проведення пацієнт може прийняти самостійно або разом з лікарем.

Тести на COVID-19 призначені лише для професійного використання та мають проводитися в лабораторних умовах з необхідним обладнанням. Перед проведенням тесту варто виключити ймовірність грипу.

Пройти тестування в Odrex можно декількома способами:

  • В Медичному домі за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71, Поліклініках для всієї родини Odrex в Ж/М «Райдужний» та місті Чорноморськ за адресою: вул. 1 травня, 23.
  • Через приймальне відділення Odrex для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями 24/7.
  • Викликавши Швидку допомогу Odrex за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.
  • Вдома у пацієнта — для цього потрібно викликати медичного співробітника: +38 (048) 730-00-30.

Отримати результати тестування на COVID-19 ви можете, за бажанням або необхідністю, як державною мовою, так і англійською.

Детально про тестування на коронавірус в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатися на тестування на COVID-19 ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або заповнивши заявку на нашому сайті.