Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Простими словами про пухлини мозку з нейрохірургом, кандидатом наук Андрієм Обливачем

Що може бути ознакою новоутворення мозку? З якими симптомами не варто вагатись, коли звертатись до нейрохірурга, коли — до невролога, а коли — до сімейного лікаря? Простими словами про пухлини мозку — в інтерв’ю нейрохірурга, кандидата медичних наук Андрія Анатолійовича Обливача.

З розвитком нейрохірургії діагностика пухлин стає все простішою і простішою. А от складним залишається прийняття діагнозу пацієнтів і готовність слідувати рекомендаціям. Знайти силу та відвагу має допомогти уважний лікар, а ще — знання про власний організм. В цьому відео Андрій Анатолійович розказує, як максимально зважено та раціонально пройти шлях від підозри до початку лікування.

Пухлини головного мозку це далеко не завжди рак, вони бувають як злоякісні, так і доброякісні. І видалення доброякісної пухлини може бути малотравматичною та єдиною операцією в житті людини, після якої він швидко відновлюється і живе звичайним життям. Втім, іноді це складний і тривалий шлях.

Про що говоримо у відео:

  • Якими бувають пухлини мозку?
  • Що впливає на рішення про хірургічне лікування? Які аспекти враховуються?
  • Які зміни в самопочутті можуть свідчити про неврологічну проблему?

Андрій Анатолійович Обливач — хірург вищої категорії із загальним стажем роботи 21 рік. Щорічно виконує більше 350 операцій на головному мозку. Андрій Анатолійович регулярно приїжджає в Медичний дім Odrex проводити складні операції при патологіях головного мозку.

Попередній випуск розмов з нейрохірургом можна послухати тут.

Дізнатись більше про нейрохірургію в Odrex можна за посиланням.

Нагадуємо, що контакт-центр Медичного дому працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.