Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Реабілітація після COVID-19. Інтерв’ю фізичного терапевта Петра Ковальчука на телеканалі OdesaLive

Навіть коли COVID-19 відступає, його наслідки для пацієнтів залишаються. Складнощі та проблеми в організмі виникають з боку різних систем, і зазвичай людина не готова до таких підступів.

Про постковідний синдром та реабілітацію таких пацієнтів на телеканалі OdesaLive поговорили з фізичним терапевтом Медичного дому Odrex — Петром Ковальчуком.

Сучасна реабілітація сформована на індивідуальній роботі з пацієнтами, а саме на постановці конкретної мети. Кожна мета у свою чергу поділяється на маленькі, і щодня, невеликими кроками разом зі спеціалістом, пацієнт досягає великих перемог.

Головна помилка — це ігнорування як фізичних, так і емоційних проблем, які виникли на фоні захворювання. Але з розумним підходом та з використанням доказових методів, повернутись до нормального життя можна і після COVID-19.

Детальніше — дивіться у відео.
Дізнатись більше про реабілітацію після COVID-19 в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/ua/reabilitatsiya-pislya-covid-19/
Записатись на консультацію фізичного терапевта можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/kovalchuk-petr-nikolaevich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.