Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Річна програма для всієї сім’ї «Поліклініка»

Час подбати про здоров’я. Ідеальне рішення для цього – програма «Поліклініка».

Медогляди, довідки, черги, а ще «мені тільки спитати»? Зазвичай ці слова викликають стрес. Але тільки не в Odrex – клініка розробила річну програму «Поліклініка», яка дає можливість швидко, якісно та без стресу отримати консультації для здоров’я, а не «для галочки».

Річна програма «Поліклініка». Що входить до пакету послуг?
Програма містить 20 послуг з діагностики та консультацій:

  • 5 послуг: рентгенографія і МРТ, КТ (без контрасту);
  • 15 послуг: УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, спірографія і консультації вузькопрофільних фахівців (гастроентеролог, кардіолог, мамолог, невролог, офтальмолог, проктолог, пульмонолог, хірург, ендокринолог, дерматовенеролог, гінеколог, ревматолог, алерголог, судинний хірург, уролог, травматолог, торакальний хірург, інфекціоніст, отоларинголог).

«Поліклініка» дозволяє сім’ї вигідніше користуватися послугами Odrex: вартість програми обходиться втричі дешевше, ніж ті самі послуги, сплачені окремо.

Для кого підходить програма «Поліклініка»?

Програма зручна для всієї родини. Наприклад, для дітей, які проходять медогляд перед садком чи школою. Дитячі фахівці клініки знають, як провести огляд та діагностику без стресу для малюка. І для дорослих, які піклуються про здоров’я та проходять планові огляди.

Маршрут пацієнтів розроблений так, що їм не доводиться стояти в чергах та чекати, тому процес займає мінімум часу. Лікарі клініки надають рекомендації, спираючись на доказову медицину та міжнародні протоколи.

До «Поліклініки» можна включити до 9 осіб з родини або просто близьких людей.

Чому вигідно обирати річну програму «Поліклініка»?
Odrex – це амбулаторно-поліклінічна, стаціонарна та хірургічна допомога 24/7 високої якості. Лікарі клініки – висококваліфіковані експерти з потужним досвідом роботи.

Послуги можна отримати там, де зручно саме вам:

  • в Медичному домі Odrex на вул. Розкидайлівська, 69/71,
  • в Поліклініці всієї сім’ї на вул. Академіка Сахарова, 1б/2,
  • в Поліклініці всієї сім’ї в житловому масиві «Райдужний», 19/2,
  • в Поліклініці всієї сім’ї в місті Чорноморськ на вул. 1 Травня, 23,
  • в Поліклініці всієї сім’ї в місті Южне на вул. Шевченка, 18/4.

І приємний бонус – кожному пацієнту, хто оформляє програму «Поліклініка» ми даруємо 5% знижку на всі послуги клініки на період дії договору.

«Поліклініка» купується в комплексі з іншими програмами Медичного дому. Дізнатись про них можна за посиланням.

Якщо у вас з’явились питання, чи ви хочете отримати розрахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80 або пишіть у приватні повідомлення у соціальних мережах.