Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Що приховує мозок: пухлини та хірургічне лікування. Інтерв’ю нейрохірурга Владислава Свєтлицького в ефірі 7-го каналу

Скільки років людство не вивчає мозок, безліч питань залишаються відкритими й досі. Але людям звично рухатись вперед, і сьогодні можна сміливо говорити про безпечне лікування пухлинних процесів, що виникають у мозку та його структурах. Про зв’язок мозку з нашими уміннями, виникнення пухлин та їхнє лікування в етері 7-го каналу розповів нейрохірург Медичного дому Odrex — Владислав Свєтлицький.

Найперший крок на шляху виявлення хвороби — спілкування та огляд лікаря. Аналізуючи симптоми та оцінюючи певні порушення спеціаліст підозрює ту чи іншу проблему, адже організм — система, у якій все взаємопов’язано. Такий самий механізм із пухлинами головного мозку: вони призводять до певних порушень, які здавалось би й не мають відношення до голови. Наприклад, так звані осередкові симптоми: порушення функцій руки, нерозуміння мови, погіршення вимови, зміна поля зору. А в деяких випадках, пухлина в певних відділах мозку провокує навіть зміну поведінки. Владислав Петрович трохи прочинив для нас таємничий світ мозку, прояснив його процеси та відповів на наступні питання:

• Які особливості хірургії доброякісних та злоякісних пухлин?
• Що за групи симптомів говорять про наявність пухлини?
• Як вчасно виявити процес та чи є спадковість фактор у виникненні пухлин мозку?
• Чи безпечно оперуватись та який ризик рецидивів?
Детальніше дивіться у відео.
Дізнатись більше про нейрохірургію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/neurosurgery/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/vladislav-svietlytskyi/ або за номером +38 (048) 730-00-30.