Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Швидка допомога Odrex в Австрії

Швидка допомога Odrex надсилає листівку з Гофбурга, що у Відні. У своїх подорожах ми найбільше чекаємо на повернення додому, і бажаємо, аби скоро така можливість була у кожного з нас.

Як зараз працює Швидка допомога Odrex?

  • Невідкладні виклики. Завжди поруч, 24/7 на зв’язку, Швидка виїжджає до всіх. Укладати договір або купувати страховий пакет для виклику не обов‘язково. Телефони: +380 48 752-90-00 або 9000 — з мобільного.

Які саме це виклики? Гострі напади і стани, травми, болі та інші випадки у пацієнтів від народження — з повним переліком можна ознайомитись тут.

Серед найчастіших зараз викликів — інфаркти та інсульти. Наприклад, інфаркти — не завжди передбачуваний за швидкістю розвитку процес, і чим молодший пацієнт, тим вищий ризик отримати фатальний інфаркт. Від моменту встановлення діагнозу «інфаркт» до моменту відкриття артерії на операційному столі має пройти не більше 120 хвилин — це «золотий стандарт». Щойно надходить такий виклик, бригада пересилає відповідальному лікарю ЕКГ з інфарктом, викликають рентгенендоваскулярного хірурга, який готуватиметься провести стентування. І поки пацієнт доїде до клініки, про нього будуть знати усі та все. Виклик Швидкої є платним, проте саме лікування (стентування при гострому інфаркті, тромболізис при гострому інсульті, діагностика, перебування) — безкоштовні для пацієнта за програмою НСЗУ.

  • Госпіталізації та переводи між медичними закладами. Швидка допомога Odrex госпіталізує в той медичний заклад, який обрав пацієнт або родичі. А якщо для продовження лікування необхідно змінити стаціонар — Швидка транспортує пацієнта максимально безпечно, за необхідністю — на ШВЛ, з постійним моніторуванням тощо.
  • Транспортування по Україні та за кордон. Це транспортування в різні куточки країни та європейські міста: за час свого існування наші реанімобілі відвідали Мюнхен, Лейпциг, Майнц, Гамбург, Ясси, Прагу, Карлові Вари та ще багато міст. Найважливіше для безпечного транспортування — це досвідчена команда та правильно обладнаний реанімобіль: гідропневматична підвіска, що додатково гасить коливання, збільшений запас кисню, система моніторування та життєзабезпечення в дорозі.

Бережіть одне одного, і пам’ятайте, що ми завжди поруч.