Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Таємничі особливості мозку та експертне лікування його патологій. Інтерв’ю нейрохірурга Владислава Свєтлицького в етері 7-го каналу

Цілий всесвіт у нашій голові — і це справді так. Мозок відповідає за всю організацію роботи нашого тіла, почуття, емоції, думки, та навіть за розуміння того, що ви зараз читаєте. Але ось прикра особливість, коли мозок хворіє — він не болить. З’являються сигнали, яких ми не помічаємо чи не зважаємо, а за цей час проблема наростає. Про зв’язок мозку з нашими уміннями, виникнення пухлин, симптоми та особливості лікування в етері 7-го каналу розповів нейрохірург Медичного дому Odrex — Владислав Свєтлицький.

Залежно від зони, у якій зростає пухлина, формуються певні порушення. Це можуть бути проблеми з ковтанням, погіршення зору, зміна поведінки та інші речі, які в нашому розумінні зазвичай не викликають питань. Самостійні спроби розібратись призводять до втрати цінного часу, тому перший крок пацієнта — консультація з сімейним лікарем та діагностика за потреби. Владислав Петрович трохи, але привідкрив завісу до таємничих особливостей мозку та відповів на наступні питання:

• Хто має направляти до нейрохірурга, коли пацієнт має проходити обстеження?
• Діагностика: якою вона може бути та яку інформацію надає спеціалісту?
• Що впливає на рішення про хірургічне лікування? Які аспекти враховуються?
• Яке відновлення для пацієнтів після лікування мозку?
• Як це — працювати з мозком: які випадки з практики вразили чи здивували?

Детальніше дивіться у відео.

Дізнатись більше про нейрохірургію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/neurosurgery/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/vladislav-svietlytskyi/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.