Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Лазерна дерматологія

Папіломи, родимки, рубці, шрами, новоутворення, розтяжки та акне — особлива історія. Вони можуть бути як ознакою якогось захворювання, так і зовсім не впливати на здоров’я. Якщо у вашому випадку вони лише косметичний дефект — можна вважати їх частиною своєї історії і не переживати. Але якщо ви бентежитесь і намагаєтесь сховати ці особливості від поглядів інших людей — можливо, варто задуматись про їхнє видалення. Зробити це можна швидко та безболісно за допомогою висококласної лазерної системи Deka Laser SmartXide2, яка тепер є в Медичному домі Odrex.

Що потрібно знати про лазерну дерматологію: переваги, особливості та ефективність

Як і кожна процедура, лазерна дерматологія має свої особливості:

  • Перед будь-яким лазерним лікуванням необхідно отримати дозвіл від лікаря. Існує чимало студій «краси та здоров’я» та, так званих, «клінік лазерної дерматології», готових виконувати цю процедуру без схвалення лікаря, але довіряти таким фахівцям може бути небезпечно. У кожного дефекту шкіри свої особливості, оцінити які може лише фахівець.
  • Консультуючись з лікарем, розкажіть йому про всі препарати та косметику, які ви використовуєте зараз або робили це зовсім недавно. Тільки без таємниці, інакше лікування лазером може стати неефективним.
  • Поки все повністю не заживе, ви повинні уникати потрапляння прямих сонячних та УФ-променів на оброблену ділянку тіла. Це означає, що засмага та солярій суворо заборонені. Як додатковий захист можна використовувати крем з SPF — і, до речі, це хороша ідея не тільки в період відновлення.
  • Лазерні процедури заборонені при будь-яких запальних процесах або, у разі шрамів, якщо процес рубцювання тканин ще не завершений.
  • При загоєнні ранка покривається скоринкою, яка захищає оброблену ділянку від інфекції. Її не можна зривати або ушкоджувати.
  • Лазер впливає на шкіру короткими імпульсами — тому, якщо дефекти невеликі, процедура завдає максимум легкого дискомфорту. Для видалення великих наростів чи великої кількості розтяжок дерматологи використовують місцеву анестезію.

Переваги лазерної дерматології:

  • точковий вплив, який не зачіпає найближчі органи та тканини;
  • безболісність;
  • крововтрати мінімальні, немає швів та відкритих ран.

Види лазерної дерматології в Odrex

В Odrex доступні всі види лазерної терапії та дерматології:

Корекція шрамів, післяопераційних дефектів, стрій та розтяжок (шліфування шкіри)

Процедура проводиться методом багаторазового лазерного шліфування DOT. Це допомагає вирівняти рельєф шкіри, повністю позбавити вас від невеликих та середніх рубців, а глибокі — освітлити та зробити практично непомітними.

Видалення ластовиння, мелазми, постакне та пігментних плям

Суть процедури полягає у пошаровому руйнуванні меланіну — щоб на місці зруйнованої ділянки шкіри з’явились молоді клітини. Повний курс лікування залежить від індивідуальних особливостей, але проводиться не частіше ніж 1 раз на 2-3 тижні.

Видалення бородавок, родимок та папілом

Безкровний метод видалення навіть найглибших і найгустіших новоутворень. Це абсолютно безпечна та безболісна процедура, яка зазвичай триває не більше 20 хвилин.

Косметичні процедури для обличчя, шиї та зони декольте

Корекція мімічних зморшок та «кілець Венери» сприяють вирівнюванню тону та рельєфу шкіри, а також зовнішньому омолодженню на 10-15 років.

Лазерна дерматологія в Odrex

Odrex завжди на варті інновацій — як в обладнанні, так і в технологіях лікування. Для лазерної дерматології ми використовуємо Deka Laser SmartXide2 — багатофункціональну систему експертного рівня з СО2 лазером, RF-випромінюванням, сканером V2LR та ручними елементами управління променем.

Deka Laser SmartXide2 підтримує режим DOT-технології. Це означає, що лазерний промінь подається не єдиним монолітом, а точково — внаслідок чого миттєві імпульси впливають лише на зазначені ділянки шкіри та не травмують прилеглі. Тому лікування проходить швидко та безболісно, ​​а подальше відновлення потребує зовсім небагато часу (зазвичай — до 7 днів). В Odrex всі види лазерних процедур проводять як на обличчі, так і на будь-якій іншій ділянці тіла.

Відгуки