Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

У ритмі серця: консультації аритмолога за зниженою ціною

Усередині нашого організму немає метронома — тонкого, автоматичного інструменту, який би точно і рівномірно визначав ритм нашого серця. Натомість існує безліч факторів, здатних порушувати серцевий ритм та електричну провідність серця. І якщо серце починає битися занадто швидко або занадто повільно, хаотично або плутано — то відновлювати ритм потрібно разом з аритмологом.

Ініціатива «У ритмі серця» продовжується у квітні! У квітні вартість звернення до аритмолога – 300 грн*. Записатись можна на:

  • консультацію провідного спеціаліста,
  • програмацію електрокардіостимулятора,
  • первинну програмацію кардіостимулятора

Прийом веде Олег Бохонко — лікар вищої категорії, член Європейської асоціації аритмологів (EHRA) та Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів (EACTS). Лікар проходив стажування у багатьох клініках країн Європи: Бельгії, Німеччини, Словаччини, Польщі. Сьогодні лікар Бохонко веде пацієнтів з аритміями, проводить консервативне та хірургічне лікування.

Олег Ігорович також займається імплантацією та програмацією електрокардіостимуляторів: одно- та двокамерних кардіостимуляторів, пристроїв ресинхронізуючої терапії (трикамерних кардіостимуляторів), кардіовертер-дефібриляторів, які коригують порушення серцевого ритму та допомагають запобігти розвитку життів.

У решту днів вартість консультації становить 650 гривень, а вартість програмації кардіостимулятора — 950 гривень (повторна) та 1500 гривень (первинна). У понеділок діє єдина знижена вартість.

Аритмія буває “німою”, а ще іноді вона проявляється екстракардіальними скаргами — тобто такими, що не пов’язані безпосередньо з серцем. Якщо серце не видає потрібну потужність, можуть виникати запаморочення, переднепритомний стан, слабкість це теж симптоми аритмії. Тому не забувайте і про регулярні профілактичні огляди.

Записатись на консультацію можна за номером +380 (48) 730-00-30 або на сайті.

*Акція дійсна з 1.04.2019 до 30.04.2019 у Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.