Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Щеплення бустерною дозою від COVID-19

Вже декілька днів Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про різке збільшення кількості виявлених захворювань на COVID-19 та госпіталізацій хворих в медичні заклади країни.

Мільйони українців вже вакцинувались від цього захворювання. Оскільки рівень захисту після вакцинації може з часом знижуватись, вам може знадобитись бустерна доза вакцини від COVID-19.

В Odrex можна отримати бустерну дозу вакцини. Це — додаткова доза, яка посилює вже наявний імунний захист.

  • Оптимальний термін ревакцинації — від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу щеплень.
  • Якщо пацієнт початково вакцинувався Coronovac чи Jhonson, то бустер можна виконувати вже за 2 місяці.
  • Особам зі зниженим імунітетом (ВІЛ) бустер можна робити через 3 місяці після первинної серії будь-якою вакциною.

Ми проводимо вакцинацію бустерною дозою м-РНК-вакцинами — Moderna (Spikevax) або Pfizer-BioNTech (Comirnaty), незалежно від того, якою вакциною ви були щеплені до цього.

Щеплення запобігає складному перебігу COVID-19, особливо серед груп ризику. А ще — захищає систему охорони здоров’я від навантаження.

Нагадуємо, що крім первинної та бустерної вакцинації від COVID-19 в Odrex ви також маєте можливість вакцинуватись від сезонного вірусу грипу та пройти щеплення за національним календарем.

Записатись на вакцинацію в Odrex ви можете у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Дізнатись більше про лікування COVID-19 в Odrex ви можете за посиланням.