Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вакцинація команди фітнес-клубу «Fitness stadium»

З давніх-давен відомо, що помірні заняття спортом позитивно впливають на життя людини та допомагають знайти та підтримувати гармонію фізичного та психологічного здоров’я. Сьогодні спорт є невід’ємною частиною життя великої кількості людей, і комусь він допомагає побудувати кар’єру, а для когось стає щоденним або щотижневим ритуалом.

Відмова від шкідливих звичок, збалансоване здорове харчування, достатня кількість сну — це складові, які сприяють зміцненню організму, але для того, щоб стати по-справжньому здоровим людині потрібно обов’язково займатись спортом.

Восени команда Odrex провела вакцинацію тренерів та інших працівників фітнес-клубу «Fitness stadium» — людей, які щоденно допомагають нам зміцнювати фізичне здоров’я та зберігати стрункість та красу свого тіла.

Ділимось з вами відеорепортажем вакцинації.

Записатись на вакцинацію в Медичному домі Odrex ви можете у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Дізнатись більше про лікування COVID-19 в Odrex ви можете за посиланням: https://odrex.ua/ua/department/viddilennya-respiratornikh-zakhvoryuvan/