Маскування під цистит
Злоякісні захворювання сечового міхура підступні: симптоми, з яких усе починається, зазвичай не є характерними винятково для пухлинного процесу, тому хворі часто ігнорують їх, сприймаючи як ознаки більш легких захворювань. Скажімо, біль і дискомфорт під час сечовипускання наштовхують людину, не схильну до іпохондрії, на думку про звичайний цистит. І так, у більшості випадків це припущення виявляється правильним. Утім, завжди краще перестрахуватися. Буває, пацієнт вирушає до лікаря вже пізно, коли симптоми загострюються, і процес лікування стає значно складнішим.
Як і будь-яку патологію, здатну прогресувати, рак сечового міхура необхідно виявити якнайраніше. Різкий біль, кров у сечі, дискомфорт при сечовипусканні та неприємні відчуття під лобком на початку, під час чи після нього – помітивши будь-який із цих симптомів, варто про всяк випадок одразу звернутися до уролога, пройти УЗД та, можливо, комп’ютерну томографію.
Дбаймо про себе!
Люди, які курять, набагато частіше (приблизно у 8 разів) стикаються з онкологічними захворюваннями сечового міхура. Краще привчитися до правильного способу життя: передусім, покінчити з палінням, а також із зловживанням алкогольними напоями. Це захистить вас від багатьох проблем. Також уважно ставтеся до барвників у їжі: будь-яких ненатуральних продуктів краще уникати. Сприяти патологічним змінам у слизовій і, з часом, розвитку злоякісних процесів у організмі, можуть не вилікувані хронічні захворювання – наприклад, цистити, простатити чи уретрити. Тож тим, хто має застарілі хвороби, особливо важливо регулярно перевірятися у спеціалістів.
Якщо ж вас ніколи ніщо не турбувало, про планові візити до лікарів також краще не забувати. В Odrex є Check-Up – дуже зручна процедура, яка передбачає профілактичний огляд раз на рік. Пацієнту роблять УЗД і консультують за результатами обстеження. Цього досить, аби жити спокійно й бути впевненим, що здоров’ю нічого не загрожує.
Вихід є, навіть якщо діагноз — онкологія
У разі, якщо запобігти проблемі все ж не вдалося, панікувати не варто. На щастя, вчасно виявлені пухлини сечового міхура у більшості випадків піддаються успішному лікуванню. Якщо новоутворення не встигло «врости» в навколишні тканини, можна доволі легко видалити його.
При важчих стадіях, коли інвазія в сусідні тканини вже відбулася, постає необхідність видалити сечовий міхур. Та це також не так жахливо, як здається, адже втрату можна компенсувати. В разі потреби лікарі формують штучний міхур з тканин кишківника пацієнта. Життя триває навіть попри втрату життєво важливого органа – його «замінник» виконує функцію накопичення сечі так само, як і природний міхур.
Як оперують в Odrex?
Пухлини сечового міхура видаляють малоінвазивним шляхом, використовуючи найсучасніше обладнання. Через уретру в сечовий міхур вводиться робочий елемент резектоскопа, і за допомогою спеціальної «петлі» видаляють непотрібні тканини, а судини, що кровоточать, «припалюють», аби запобігти кровотечі.
Підготовка до операції дуже проста – пацієнт не їсть напередодні, безпосередньо перед втручанням йому очищують кишківник. Після оперативного втручання клієнт на три доби залишається в клініці під наглядом спеціалістів, після чого йде додому. Щотижня пацієнт мусить приходити в клініку на інстиляцію – процедуру введення в сечовий міхур препаратів, які суттєво знижують імовірність рецидиву.
Тільки перевірені методи vs нетрадиційна медицина
Налякані страшним діагнозом, люди часто починають дослухатися до різноманітних порад, що лунають зусібіч. На жаль, нетрадиційні методи не є дієвими – вилікуватися можна тільки перевіреними способами, які, до речі, нині є цілком доступними – достатньо звернутися до професіоналів. Не витрачайте час на втілення в життя сумнівних оздоровчих ідей.
Приводьте старших родичів на медогляд
Так, злоякісні пухлини сечового міхура – тяжке захворювання з високим відсотком рецидивів, але в більшості випадків воно піддається успішному лікуванню. Головне – одразу звернутися до спеціаліста, помітивши підозрілі симптоми. Вже він вирішить, проблема це чи ні. Нажаль, у 2017 за результатами соцопитування пацієнтів з шести країн з’ясувалося, що більше половини людей з тими чи іншими симптомами онкозахворювання сечового міхура не звернулися до лікаря, оскільки вирішили подивитися, «чи не пройде воно саме». Не відкладайте плановий візит до уролога, та приводьте старших родичів — вони нерідко соромляться зізнаватись про проблеми із сечовим міхуром, і замість того, щоб звернутися до лікаря, відмовляються від соціальної активності. Та набагато краще виявити проблему раніше, ніж вона почне проявлятися сама.
Записатися на консультацію уролога, можна за номером +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті.