Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день здоров’я: топ корисних та простих порад від лікарів Odrex

Щороку, 7-го квітня, відзначають Всесвітній день здоров’я. Цю акцію започаткувала ВООЗ ще в середині минулого століття задля популяризації питань здоров’я. Як зазначають в організації, здоров’я людини на 50% залежить від її способу життя, тож лікарі Медичного дому Odrex розповідають, які корисні звички допомагають профілактувати захворювання та відчувати себе краще.

Здоров’я — це в першу чергу резерв: його можна поповнювати, а можна — розтрачувати. Обсяг та якість цього резерву залежить безпосередньо від людини та її способу життя. Так, негативних факторів, які впливають на наш стан, — безліч, але є речі, які кожному під силу виправити. Розпочати можна з повноцінного сну, збалансованого харчування, прогулянок на свіжому повітрі, відмови від паління та надмірного вживання алкоголю.

Здоровий спосіб життя — звичка. Щоб її виробити, варто розуміти, навіщо це потрібно. А тут насправді все дуже просто: щоб уникнути величезного ряду захворювань. Наприклад, надлишкова вага провокує щонайменше 200 видів хвороб, серед яких серцево-судинні проблеми, цукровий діабет, артроз суглобів, хвороби печінки та багато іншого.

До яких саме корисних звичок варто привчити себе? Розповідають наші спеціалісти.

Для тих, хто хоче дізнатись більше про стан свого здоров’я, в Odrex створені Check-Up. Це комплексне обстеження, що дозволяє виявити приховані захворювання чи їх ранні стадії. Детальніше про Check-Up — за посиланням.

А записатись на консультацію лікаря ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.