Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Звичний вивих надколінка. Консультує ортопед-травматолог Акраман Межиєв

Коліна не забувають жодної проблеми: невдалі тренування, зайва вага, падіння, вивихи. Несвоєчасне лікування останніх призводить до того, що травма набуває стабільного характеру — це так званий «звичний вивих надколінка». 

Якщо при первинному вивиху пацієнт відчуває гострий біль, то при звичному ознаками можуть бути нестабільність та відчуття нестійкості у суглобі. Надалі турбуватиме набряк, деформація та обмеження рухів у коліні.

Ортопед-травматолог Акраман Межиєв розповідає, що в такому випадку надколінник вивихується раз за разом. Це означає, що зв’язки, які утримують надколінок пошкоджені. Погіршення накопичуються. До консультації травматолога пацієнти доходять, коли фіксація коліна вже неефективна як метод лікування.

Серед варіантів лікування є артроскопія колінного суглоба — сучасне рішення тривалої проблеми: менше травмування тканин та больових відчуттів, але швидше відновлення. З поступовим навантаженням та слідуванням рекомендацій лікаря функціональність суглоба відновлюється швидше.

Більш детально про звичний вивих надколінка читайте на нашому сайті.

Детальніше про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.