Їх використовують в багатьох країнах світу для лікування таких станів:
- розсіяний склероз,
- м’язові спазми,
- лікування больових синдромів тощо.
Про медичний канабіс в етері 1го міського телеканалу розповів Сергій Щербаков — заступник медичного директора з медичної частини, кандидат медичних наук, анестезіолог Odrex. Зокрема, Сергій Сергійович відповів на наступні питання:
- Що таке медичний канабіс? Чим він відрізняється від рекреаційного?
- Як канабіс може використовуватись в медицині?
- Яким категоріям пацієнтів допоможуть ліки на основі канабісу?
- Противники законопроєкту кажуть, що є безпечніші, ніж канабіс, аналоги. Це так?
- Чи може медичний канабіс викликати залежність?.
Важливо те, що в Україні вже використовують наркотики з медичною ціллю. Наприклад, фентаніл, промедол та морфін – це опіоїдні препарати, які можуть мати досить виражені побічні ефекти. Препарати ж на основі канабісу несуть організму набагато менше шкоди.
Для лікування больового синдрому в онкохворих використовується схема, при якій терапію починають з нестероїдних протизапальних препаратів, які несуть найменше шкоди, і поступово переходять до опіоїдних препаратів, які є більш шкідливими, але дієвішими. Є хворі, яким така схема не підходить, при цьому законної альтернативи для таких пацієнтів поки що не існує.
Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.