Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Пацієнтка Медичного дому Олександра Логінова про пластику і відновлення після баріатрії

Чарівна, притягає погляди оточуючих, задоволена своїм тілом – це пацієнтка Медичного дому Odrex Олександра Логінова. Жінка пройшла через баріатричну операцію, а потім, щоб повернути собі втрачені пропорції тіла через обвислу шкіру, – ряд пластичних операцій. І готова поділитися своєю історією.

blog-2017-nov-alexandra-loginova-doctor

Олександра почала набирати вагу десять-п’ятнадцять років тому: тоді вона мало рухалася, зате харчувалася калорійно і курила. Зважившись на баріатричну операцію — хірургічне лікування надмірної ваги, вагу вдалося знизити, як і позбутися від проблем зі здоров’ям. Але після баріатрії необхідна пластична операція – Олександра в впевнена. І пояснює, чому.

Після баріатричних операції можуть з’явитися провисання шкіри і супутні проблеми, позбавлятися від яких потрібно за допомогою пластичної хірургії. Але Олександра розповідає, що справа не тільки в цьому: їй хотілося перестати постійно хвилюватися про те, як вона виглядає з боку. Позбутися від постійного відчуття того, що «щось йде не так», який супроводжував її в спортзалі або на вечірці. Відповідати власним уявленням про красу.

«Коли жінка відчуває себе комфортно, з’являється впевненість у собі і поліпшується загальне самопочуття»

Перед операцією пацієнтка пройшла ретельне діагностичне обстеження: лабораторні тести, дослідження функції серця і ендокринних систем, консультації кардіолога, ендокринолога, ортопеда. «Взагалі, усі послуги в Odrex – на найвищому рівні! Персонал ввічливий, турботливий і що важливо – з гумором. У Odrex ти відчуваєш себе в безпеці: поруч завжди є люди, які підтримають і прийдуть на допомогу », – розповідає Олександра

««Вранці я уважно себе розглядала, і думала: чи варто мені запам’ятовувати образ, в якому я перебуваю зараз, чи варто мені це пам’ятати? Хотілося б побачити себе вже в хорошій формі»

Пластичний хірург Володимир Сажієнко провів Олександрі підтяжку надлишків шкіри на попереку, стегнах, сідницях і животі – нижню підтяжку тіла. Також здійснив ліпосакцію – прибрав залишкові обсяги жиру. На операцію пішло 5 годин.

«Пластична хірургія після значного схуднення, або постбаріатрична пластична хірургія – завершальний етап реабілітації пацієнтів з ожирінням. Коли людина набирає надмірну вагу, шкіра всього тіла істотно розтягується. А при нормалізації маси тіла вона не може повноцінно скоротитися до початкових параметрів. Шкіра обвисає повсюдно: виглядає це так, як ніби людина одягнула плаття або костюм на 3-4 розміри більше.

Можливі дерматологічні проблеми, складчасті запалення, утворення шкірних тріщин і виразок. Все це вимагає догляду.

Також тридцятирічний досвід проведення баріатричних операцій по всьому світу довів, що після пластики ризик повернутися до ожиріння нижче в 4 рази. Це пов’язано з тим, що жирові клітини в провисших частинах тіла мають метаболічну пам’ять, тобто «пам’ятають», що колись були великими. А це означає, що в будь-який момент в пошуках енергетичних запасів вони можуть знову почати сигналізувати про потребу накопичення жиру.

Тому завдяки постбаріатричній пластичній операції не тільки повертається краса і усуваються гігієнічні проблеми. Така пластика є профілактикою повернення до ожиріння», — Володимир Сажієнко Керівник Клініки пластичної хірургії Медичного дому Odrex

Олександра розповідає: «Останнє, що я запам’ятала, лежачи на операційному столі, – тиха, приємна музика, підбадьорливі слова анестезіолога … і співчутливий погляд хірурга. Після того, як найскладніший етап минув, я відразу ж подзвонила батькам, щоб вони не хвилювалися. Володимир В’ячеславович завжди розмовляє зі мною впевнено, спокійно, зосереджено. Я розумію, що без тіні сумніву можу слідувати його чітким вказівкам. І не відчуваю занепокоєння, адже зі мною працює Лікар з великої букви. Мені передався його спокій».

Після операції Олександру чекав нетривалий період відновлення, ряд перев’язок і носіння компресійної білизни протягом шести тижнів. Уже в середині серпня розпочався другий етап роботи: верхня підтяжка тіла в області плечей і спини, підтяжка молочних залоз з їх збільшенням. Бувають моменти, коли хочеться все змінити, стати краще, почати жити по-новому. Але втілити задумане виходить, на жаль, далеко не у всіх.

У Олександри ж було не тільки бажання змінюватися, але і серйозна рішучість і готовність працювати над собою.