Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Forever Young: про пластику обличчя без забобонів. Розповідає пластичний хірург Володимир Вячеславович Сажієнко

Від завищених очікувань до невиправданого страху — ставлення до пластичної хірургії часто базується на помилкових думках. Як розібратись, розповідає пластичний хірург Володимир Вячеславович Сажієнко.

«До хірургії варто вдаватися лише у крайніх випадках»

Консультація з пластичним хірургом буде гарним рішенням за будь-якого невдоволення власною зовнішністю. У багатьох випадках відновлення гармонії досить незначних коректив.

Так, щоб виправити «вічно похмурий» імідж проводять ендоскопічну операцію через невеликі розрізи під волосяним покривом брів. Так можна виконати підтяжку брів, лоба та скроневих областей — і отримати результат у вигляді відкритого, доброзичливого обличчя.

Щоб повернути втрачену молодість, виконують SMAS підтяжку обличчя та шиї. Результат після такої операції помітно наступного дня, синці та набряки проходять за кілька тижнів.

Комусь допоможе заповнення обсягів обличчя власними жировими тканинами, що містять стовбурові клітини – ліпофілінг.

А комусь лікар взагалі порадить відмовитися від хірургії та запропонує методи ін’єкційної контурної пластики та ліфтингу обличчя. Наприклад, процедуру векторного ліфтінга обличчя препаратом Radiesse або ін’єкції ботулінотоксину можна отримати і в Медичному домі Odrex.

«Якщо косметологія робить все більше успіхів, може, на неї варто покладатися у справі збереження молодості?»

До певного моменту – так, є певний віковий діапазон, коли та сама ботулінотерапія викликає ефект «заморожування старіння». Але косметологія не всесильна і деякі процедури після 40-50 вже неефективні. Більш того, бувають ситуації, при яких введення ботулотоксину або імплантація ниток у кращому випадку не матиме ефекту, в гіршому – викликають сильні ускладнення.

При явно вираженому старінні допоможе приходить саме хірургія, класична чи ендоскопічна. Світовою спільнотою пластичних хірургів розроблено детальні рекомендації, які враховують тип та ступінь вікових змін та пропонують безпечні та ефективні рішення.

«Час не повернеш»

В 60 повернути 18 не вийде. Але стерти з лиця років 10-15 цілком можливо! Саме такий результат дає класична підтяжка обличчя. До речі, існують десятки методик відновлення овалу обличчя, тому лікар обере оптимальний саме для вас варіант. Повторні операції з омолодження проводять вкрай рідко, оскільки пацієнти продовжують виглядати на десяток років молодшими за своїх однолітків. А грамотно підібраний косметологічний догляд підтримає результат довгі роки.

«Пластична хірургія орієнтована головним чином на жінок»

Бажання мати привабливу зовнішність є актуальним для всіх. До того ж, проблеми чоловіків – це не тільки горезвісні зморшки. Яскравим прикладом може стати затребуваність операції з видалення мішків під очима серед, скажімо, моряків. Через такі вікові зміни морських фахівців часто підозрюють у зловживанні алкоголем, хоча вони – ні краплі в рот! Після пластики наші пацієнти успішно підписували контракти та мали змогу продовжувати реалізовувати свій професійний досвід.

Записатись на консультацію Володимира Вячеславовича ви можете через мобільний додаток, форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.