Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Головне про онкологічні захворювання. Інтерв’ю Світлани Стороженко із включенням Дениса Карпегіна

Онкологічні захворювання можуть зачепити будь-які органи, виникають у різному віці та абсолютно по-різному себе проявляють. Необізнаність чи недовіра до медицини провокує виникнення багатьох міфів, які тягнуть за собою низку хибних рішень. У боротьбі з раком час грає величезну роль, і значне місце у лікування займає швидкість звернення та діагностування хвороби.

У ефірі «Місто прокидається» на телеканалі OdesaLive зустрілись двоє спеціалістів Медичного дому Odrex, а саме онкохірург, мамолог Денис Карпегін та завідувачка відділення онкології, клінічний онколог Світлана Стороженко. У цьому відео обговорювали головні питання пацієнтів із онкозахворюваннями, методи діагностики, профілактики, лікування та такого важливого аспекту, як одужання. Адже пацієнти з раком одужують, працюють, посміхаються та живуть далі щасливим життям, лише вчасно спостерігаючись у лікаря у плановому порядку.

Разом з ведучими лікарі обговорювали такі питання:

• Страх перед лікуванням: чому жінки не згодні на хірургічне лікування при ракові молочної залози?
• Коли потрібно обстежуватись? Яка ситуація у дорослих та чи потрібно обстежувати дітей?
• Знеболення для онкопацієнтів і медичний канабіс: вихід чи приманка?
• Як пацієнти отримували лікування під час COVID-19?

Детальніше дивіться у відео та, якщо у вас виникли питання з приводу онкологічних захворювань — долучайтесь до обговорення у коментарях!

Дізнатись більше про онкологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/oncology/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/storozhenko-svetlana-anatolevna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.