Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Лікування гострого інфаркту та інсульту безоплатно за програмою НСЗУ

Всі знають, що таке інсульт, але як надавати першу допомогу при його нападі, правильно відповість далеко не кожен. Виправляємо це і заодно розповідаємо про можливості лікування інсульту в Odrex. Між тим, фахівці клініки мають потужний досвід у боротьбі з гострими станами.

Чому лікування інсульту в Odrex безкоштовне?

Оскільки клініка уклала договір з НСЗУ за напрямом лікування інсультів, лікування його найгострішого періоду сплачує держава – пацієнт не повинен нічого доплачувати.
Діагностика та лікування інсультів в Odrex доступні цілодобово!

Що входить в пакет безкоштовного лікування?

 • КТ головного мозку,
 • лабораторні дослідження,
 • лікування:
  — тромболізис – медикаментозне розчинення тромбу всередині судин, яке виконується в період «терапевтичного вікна»: якщо від моменту нападу минуло не більше як 3-4,5 години,
  — тромбаспірація – механічне видалення тромбу, за якого ендоваскулярний хірург вводить катетер через прокол в артерії на стегні, підводить його по артеріальній системі до тромбу та витягає його шприцом,
  — тромбекстракція – також механічне видалення тромбу, яке використовується, якщо аспірацію провести неможливо. Лікар проводить через катетер стент-ретривер, чекає декілька хвилин, щоб до нього прикріпився тромб, і витягає його з судини.
 • цілодобовий моніторинг у стаціонарі (зокрема палата та харчування) у найгострішому етапі.

Лікар приймає рішення про метод лікування на основі результатів обстеження.

Як по симптомах розпізнати інсульт?

Звичайно, якщо ви не лікар, то зі 100% точністю ви не зможете діагностували інсульт, але з цими кількома простими правилами легко зможете його запідозрити:

 • попросіть піднести обидві руки на 90° – при інсульті одна рука буде опускатись.
 • попросіть посміхнутись – куточок рота буде опускатись, посмішка буде «кривою»,
 • і наостанок спитайте щось – при ураженні мовлення людини може ставати нерозбірливим.

Якщо є хоча б один із симптомів – не гайте часу і викликайте швидку. Тут важлива кожна хвилина. Ви можете викликати міську швидку за номером 103 і повідомити, що хочете лікуватись в Odrex або ж одразу телефонувати на 9000.

Також лікарі Odrex безоплатно надають допомогу при найгострішому періоді інфаркту. Детальніше про цей напрямок розповімо в наступних дописах.

Приймальне відділення на Розкидайлівській, 69/71 приймає через будь-яку державну чи приватну швидку допомогу. Повідомте лікарів, що плануєте госпіталізуватися до Odrex. Або викликайте швидку Odrex за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора.