Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Новий зовнішній консультант Odrex: Пилипюк Дмитро Миколайович — хірург-оториноларинголог вищої категорії

Знайомимо з новим зовнішнім консультантом Медичного дому Odrex: Пилипюк Дмитро Миколайович — хірург-оториноларинголог вищої категорії.

В рамках професії отоларинголога — лікування патологій вуха, носа, горла — Дмитро Пилипюк практикує одночасно і рутинні операції, і рідкісні види втручань; спільні операції з нейрохірургами і хірургію як дорослих, так і дітей, що вимагає майстерності в абсолютно різних напрямах.

Разом з доктором Пилипюком ми розширюємо напрямок ЛОР-хірургії в Odrex. Ми постійно освоюємо нові для себе території в медицині, щоб сьогодні допомогти тим пацієнтам, яким вчора допомогти було неможливо. Щоб пацієнтам не доводилося більше їхати в інший регіон або країну за кваліфікованою допомогою — адже досвідчені фахівці, обладнання та умови є тут, в Одесі. Тепер ми можемо проводити весь спектр ЛОР-операцій в Медичному домі. Модернові ендоскопічні методики, які використовуються в наших операційних — менш травматичні, з мінімальним втручанням, швидким відновленням, зведеним до мінімуму ризиком ускладнень.

Напрямки роботи Дмитра Пилипюка:

  • Гортань. Рутинна ларингеальна хірургія, ендоскопічне видалення новоутворень гортані, лікування більш рідкісних станів, пов’язаних з парезом або паралічем голосових зв’язок, корекцією голосу: видалення новоутворень голосових зв’язок, ін’єкційна ларінгопластіка, протезування голосових зв’язок.
  • Ніс, придаткові пазухи носа, основу черепа. Малоінвазивна хірургія носа і придаткових пазух носа (FESS): лікування хронічного поліпозного риносинуситу, видалення новоутворень носа і навколоносових пазух. Корекція Артезія хоан. Ендоскопічні операції: конхопластика (лікування гіпертрофічного, вазомоторного риніту), септопластика (пластика носової перегородки), гайморотомія, етмоідотомія, фронтотомія, сфеноідотомія. Видалення новоутворень основи черепа, хірургічне лікування енцефалоцеле, менінгоенцефалоцеле, закриття назальної ліквореї, здійснення назального доступу при операціях на мозку.
  • Глотка. Часткове або повне видалення піднебінних мигдалин (лікування хронічного тонзиліту), шейверна та холодноплазмова аденотомія (видалення аденоїдів), хірургічне лікування хропіння.
  • Вухо. Шунтування барабанної перетинки, парацентез (прокол) барабанної перетинки, тимпанопластика (хірургічне відновлення слуху).
  • Носослізний канал. Дакріоцисториностомія (відновлення функції носослізного каналу).

Поза операційною доктор Пилипюк постійно навчається в Україні і за кордоном, включно зі стажуваннями і майстер-класами в США, Австрії, Німеччини, Греції, Італії, Іспанії, Польщі. Сьогодні Дмитро Миколайович — член Європейського товариства ринології (ERS), Американської академії оториноларингології, хірургії голови та шиї (AAO-HNS), Американського товариства ринології (ARS).

Отоларингологія має справу з дуже делікатними, унікальними за своєю анатомією і потужними за своєю функцією структурами. Ми підберемо оптимальний варіант лікування, грунтуючись на сучасних технологіях і доказовому підході, яким би складним не був випадок.