Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Прямий ефір з мамологом Володимиром Сажієнко та клінічним онкологом Світланою Стороженко

Щороку для боротьби з раком молочної залози в усьому світі у жовтні проводиться Всесвітній місяць боротьби проти раку грудей. Численні заходи, статті, книги, конференції, прямі ефіри та інші інформаційні кампанії, що виходять у цей час, мають на меті привернення уваги жінок до профілактичних обстежень грудей, а також до проблем лікування та допомоги при раку молочної залози.

27 жовтня о 13:00 в нашій студії відбудеться прямий ефір з хірургом-онкологом, мамологом, пластичним хірургом Odrex — Володимиром Сажієнко та завідувачкою відділенням онкології, клінічним онкологом (хіміотерапевтом) — Світланою Стороженко.

Поговоримо про лікування раку молочної залози.

Вже зараз ви можете поставити ваші запитання в особистих повідомленнях наших акаунтів в Facebook, Instagram та отримати на них відповіді під час прямого ефіру.

Рак грудей — злоякісна пухлина молочної залози, яка є найпоширенішою формою раку серед жінок та за статистикою має найбільше летальних випадків. На ранніх стадіях рак молочної залози добре піддається лікуванню, тому успіх лікування багато в чому залежить від того, коли саме виявлено захворювання.

Початок прямого ефіру — 13:00.

Більше про лікування раку молочної залози в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, форму на сайті, або за номерами: +38(048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.