Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Ризики та лікування раку молочної залози. Інтерв’ю клінічного онколога-хіміотерапевта Світлани Стороженко у етері каналу Академія

Розвиток профілактичних засобів, медицини, фармацевтики призводить до того, що жінки з діагнозом рак молочної залози, мають сьогодні набагато кращі шанси, ніж 10 років тому. Але і ці заходи не знімають з жінки відповідальність перед своїм здоров’ям, все ж таки самообстеження та регулярні обстеження — необхідні, аби вберегти себе. Про основні категорії пацієнтів та методи лікування у етері телеканалу Академія розповіла клінічний онколог-хіміотерапевт Медичного дому Odrex — Світлана Стороженко.

Страх онкологічних захворювань інколи викликає певні омани, які насправді з хворобою і не пов’язані. Наприклад, використання дезодорантів, носіння бюстгальтеру чи сон на животі не провокують рак. А ось нездорове харчування, ожиріння та малорухомий спосіб життя, паління та ігнорування проблем про які говорить ваше здоров’я — ризики. Світлана Анатоліївна розповіла про механізм звертання до лікаря, етапи лікування та відповіла на наступні питання:

• Як оглядати себе самостійно, а коли звертатись до спеціаліста?
• Чи є методи лікування, які дозволяють зберегти груди?
• Який план дій, якщо жінка запідозрила проблему?
• В яких випадках можливі рецидиви?

Детальніше дивіться у відео.
Дізнатись більше про онкологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/oncology/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/storozhenko-svetlana-anatolevna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.