Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Сертифіковане та якісне лікування для онкологічних пацієнтів

Задля отримання якісного протипухлинного лікування Медичний дім Odrex закуповує сертифіковані препарати для проходження гормонотерапії, хіміотерапії, імунотерапії чи таргетної терапії. Пацієнти отримують лікування згідно з міжнародними стандартами, тому вже не потрібно їхати за консультацією чи для проходження курсу за кордон.

Про аспекти хіміотерапії консультує клінічний онколог, хіміотерапевт, доцент Ольга Кузнецова.

Сертифіковані препарати 

Препарати, які ми використовуємо, доставляються з дотриманням температурного режиму транспортування та вже повністю готові для використання. Їх надійність підтверджується сертифікатами міжнародного зразку, доказовою базою та протоколами лікування.

Ми проводимо тривалі інфузії цитостатиків використовуючи системи «порт-катетер». Відділення повністю забезпечено інфузоматами для всіх пацієнтів.

Протипухлинне лікування сприяє руйнуванню пухлинних клітин та зменшенню розповсюдження хвороби. Відомо, що такі препарати мають і негативний вплив на загальний стан здоров’я. Але наші пацієнти за необхідністю отримують симптоматичну, підтримуючу та обов’язково — супроводжувальну терапію: гепатотропну, серцево-судинну та інші. Таким чином ми зменшуємо негативний вплив на тканини чи органи, запобігаємо ускладненням від терапії. 

Комфортне проходження складного лікування 

Однією складовою успішного лікування є комфортні умови проходження. В Odrex назначають та починають курс з першого дня госпіталізації. Пацієнт знаходиться в одно- або дво-місних палатах, а отримувати лікування можна амбулаторно чи в умовах стаціонару. Палати повністю підлаштовані під потреби пацієнта: фільтрація повітря, комфортні ліжка та кнопки виклику персоналу. Під час проходження терапії оцінюють тиск, серцевий ритм та інші життєві функції пацієнта. 

Пройти успішне лікування онкологічних захворювань можливо і не виїжджаючи з України. Для цього ми слідкуємо за інноваціями та спілкуємося з іноземними спеціалістами. Більш детально про хіміотерапію в Odrex.

Записатися на консультацію онколога ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті .