Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Консультація фізіотерапевта

Фізіотерапевт – це спеціаліст, який займається лікуванням та профілактикою захворювань із застосуванням природних та одержуваних за допомогою спеціальної апаратури фізичних факторів: УФ-променів, потоків повітря, тиску, що створює вода, електроструму, теплових джерел.

Мета такої терапії – досягти максимального ефекту у лікуванні захворювання, не створюючи зайвого навантаження на організм. Так, фізіотерапевтичне лікування дозволяє зменшити кількість призначень фармакологічних препаратів та не викликає алергічних реакцій та звикання. Фізичні методи лікування не протиставляються іншим лікувальним заходам, а використовуються у поєднанні з ними у різних комплексах, підвищуючи їх ефективність.

Що лікує лікар фізіотерапевт

Що робить фізіотерапевт: на прийомі лікар вивчає історію хвороби пацієнта, наявні виписки та результати аналізів та обстежень. Після оцінки функціональних здібностей організму, фізіотерапевт призначає лікування з огляду на:

  • Вид захворювання, його тяжкість та стадію перебігу
  • Хвороби, що супруводжують
  • Стать та вік пацієнта
  • Показання та протипоказання до застосування різних фізичних факторів
  • Принцип сумісності та послідовності – при поєднанні фізіотерапії з іншими методами лікування

Щоб забезпечити максимальний терапевтичний ефект лікування, фізіотерапевт (для дорослих та дітей) враховує індивідуальні біологічні ритми організму пацієнта та циклічність загострень, якщо йдеться про хронічне захворювання (принципи хронофізіотерапії). Саме у фізіотерапевта варто проконсультуватись з приводу санаторно-курортного лікування та показаних вам процедур із застосуванням фізичних факторів – лікувальних грязей, води, сонячних ванн.

Якщо ви або близька вам людина потребує допомоги кваліфікованого фізіотерапевта – запрошуємо вас на консультацію до профільного спеціаліста в Медичний дім Odrex. У клініці створено умови для швидкої та ефективної реабілітації пацієнтів із захворюваннями центральної нервової системи, пацієнтів, які перенесли травми та хірургічні втручання. До ваших послуг амбулаторія та стаціонарне відділення клініки, обладнані на європейському рівні, а також найкращі фізіотерапевти Одеси та молодший медичний персонал.

Відгуки