Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Лікування переломів

Перелом — це травма кістки, при якому порушується її цілісність. Такий вид травм може виникати з різних причин: ДТП, під час спорту, сильні удари при падінні і т. д. Важливу роль при переломі грає своєчасне надання кваліфікованої медичної допомоги. Головна мета при лікуванні переломів будь-якого виду: від переломів пальця до переломів шийки стегна і переломів хребта — це відновлення анатомічної форми кістки, зрощення кістки і відновлення порушених функцій.

Види переломів, які лікують в Медичному домі Odrex

Залежно від пошкодження:

 • закриті — без порушення шкірного покриву;
 • відкриті — з супутньою раною, розривом м’яких тканин і шкірного покриву;
 • умовно відкриті — викол кістки не в момент травми;

Залежно від розташування уламків:

 • зі зміщенням (повний) — де кінцівка чітко деформована, видно зону перелому, де відламки спрямовані у напрямку травмуючої сили;
 • без зміщення — відламки знаходяться на своєму звичному місці або з мінімально допустимим зміщенням.

За локалізацією:

 • епіфізарні (внутрішньосуглобові) — з порушенням положення суглоба;
 • метафізарний (навколосуглобових) — коли суглобові поверхні зберігають свою цілісність і перелом поруч з суглобом.

У напрямку лінії перелому:

 • поперечні — лінія спрямована перпендикулярно до положення кістки;
 • поздовжні — лінія спрямована паралельно осі кістки або уздовж неї;
 • косі — лінія спрямована під кутом до осі кістки;
 • гвинтові — відламки кістки скручені по осі кістки.

Сучасні методи лікування переломів у клініці Odrex

Кожному пацієнту, що надійшов в Медичний дім Odrex надають швидке і комплексне лікування.

В Odrex перед тим, як приступати до лікування, фахівця проводять діагностику ушкоджень. Вона допомагає точно визначити діагноз, від якого буде залежати подальше лікування.

Лікарі клініки застосовують такі методи лікування переломів кістки:

 • Консервативний метод фіксації пошкодженої кістки за допомогою гіпсової або полімерної пов’язки чи фіксаторів. Такий вид лікування можна застосовувати до різних видів ушкоджень.
 • Оперативне лікування (металоостеосинтез або ендопротезування) – фіксація кістки для відновлення її цілісності за допомогою імплантів, стрижнів, пластин, гвинтів, анкерів.
 • Зовнішнє використання металоконструкцій для зрощення кістки, використовують апарати (спиці, стрижневі, модульні, комбіновані).

Переваги лікування переломів в Медичному домі Odrex

У Медичному домі Odrex все відділення та операційні знаходяться в межах однієї будівлі, що грає велику роль в швидкому наданні медичної допомоги при переломах. У клініці застосовують комплексний підхід до лікування. Це означає, що пацієнтові буде проведена точна діагностика, надано кваліфіковане лікування, а також прописана індивідуальна програма відновлення.

Команда кваліфікованих лікарів Медичного дому Odrex надає лікування переломів кісток за допомогою сучасного медичного обладнання. Точний діагноз пошкодженої ділянки роблять за допомогою рентгенографії, КТ, МРТ, УЗД при необхідності – визначається індивідуально.

Травматологічні операції, установку імплантів і металоконструкцій здійснюють досвідчені фахівці, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Під час процедури контролюються і виводяться на монітор всі параметри життєдіяльності пацієнта, що допомагає швидко усувати ускладнення і реагувати на непередбачені ситуації.

Наші ортопеди-травматологи беруться за складні випадки. Наприклад, у наших фахівців є досвід лікування перелому хребта за допомогою заміни хребця сітчастою конструкцією MESH і транспедикулярної фіксації, ендопротезування та металоостеосинтез всіх суглобів і кісток скелета людини.

Палати Медичного дому Odrex облаштовані максимально комфортно для людей з будь-якими видами переломів. Тут є кнопка виклику мед. персоналу, ліжко з регулюванням висоти підголівника та підножника, ортопедичні матраци, клімат-контроль з очищенням повітря, індивідуальний санвузол. Також у нас є великий комплекс спеціального обладнання для того, щоб пацієнт зміг повернути рух і активність пошкодженим кінцівкам і іншим частинам тіла.

В комплексне лікування Odrex входить не тільки оперативне втручання, але і програма реабілітації після перелому кісток, куди входить індивідуальний план фізичних навантажень, спеціальна дієта і медикаментозне лікування в разі потреби.

Відгуки