Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Обстеження перед баріатричною операцією

Не варто забувати, що ожиріння — хвороба, що значно погіршує якість життя і призводить до групи інших захворювань. Повернутися в нормальний і здоровий стан можливо завдяки баріатричній операції. Пацієнти, які проводять її в Odrex, втрачають від 65 до 100% від зайвої ваги. Як проходить обстеження перед баріатричної операцією?

Що необхідно для передопераційного обстеження

Пацієнту необхідно пройти консультації сімейного лікаря, ендокринолога, хірурга. Кожен лікар визначає показання або протипоказання до операції.

  1. В першу чергу, всім пацієнтам показана консультація сімейного лікаря. Лікар визначить стан вашого здоров’я і запропонує можливі варіанти подальшого обстеження. Після спостереження він вже може визначити чи немає протипоказань до операції та в цьому випадку направить вас до ендокринолога.
  2. Саме ендокринолог визначає причину виникнення зайвої ваги. Найчастіше проблема криється в порушеннях гормонального фону або в наявності спадкових захворювань. Лікар перевіряє наявність інших захворювань, які можуть перешкодити проведенню операції. Якщо такі є, їх необхідно для початку вилікувати.
  3. Консультація хірурга допоможе побороти страхи й дізнатися яким чином буде проходити ваша операція. Лікар складе індивідуальний план лікування, післяопераційного періоду і відповість на ваші запитання.
  4. Крім фізичних протипоказань є і психологічні. Перед операцією необхідно переконатись, що пацієнт здатний слідувати вказівкам лікаря для ефективного лікування, необхідна пацієнту ця операція і чи готовий він до неї.

Також для передопераційного обстеження необхідно перевірити роботу легенів, серця й оцінити стан органів, щоб виключити всі можливі протипоказання та уникнути ускладнень. Для цього проводять ряд досліджень:

Основна мета обстеження перед операцією — підтвердити показання, виключити протипоказання, отримати основні дані, які можуть вплинути на хід операції, наркоз, післяопераційний перебіг і ризики ускладнень.

Переваги проведення баріатричної операції в Медичному домі Odrex

Баріатричні відділення в Odrex — перший в Україні центр, який зроблений за німецькими стандартами, що визнані кращими в цій галузі. Лікарі пройшли навчання в європейських і американських клініках. При цьому з кожним пацієнтом працює ціла команда фахівців, які допомагають до і після операції. Команда складається з-за гастроентеролога, ендокринолога, кардіолога, баріатричного хірурга, анестезіолога, реабілітолога, дієтолога, сомнолога, психолога і пластичного хірурга.

Крім цього, обстеження проводиться в найкоротші терміни, а на всіх етапах пацієнта супроводжує координатор. У тому випадку, якщо ви ще не впевнені щодо проведення операції або перебуваєте в іншому місті, можна провести онлайн-консультацію з баріатричним хірургом. Він зможе відповісти на ваші запитання і допоможе побороти страхи. Записатися можна у координатора Центру лікування ожиріння і метаболічних розладів за номером: +38 (099) 610-16-62.

Що таке баріатрична операція?

Баріатрична операція — хірургічне втручання, що дозволяє позбавитися від зайвої ваги. Важливо знати, мета цих операцій — не створення красивого тіла, вони допомагають розв’язати проблему зайвої ваги раз і назавжди. Щоб визначити необхідність, вид і показання до операції, потрібно пройти обстеження. Воно необхідне для того, щоб оцінити стан органів пацієнта, його психічне здоров’я і зрозуміти чи немає протипоказань для проведення подальшого лікування.

Відгуки