Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Турбота про маленьких пацієнтів: безпечне відвідування дитячого відділення «Одрік»

Діти хворіють частіше за дорослих. Це пов’язано з тим, що дитяча імунна система зіштовхується з новими мікробами та вчиться боротися з ними. Таким чином, завдяки накопиченню досвіду організм і стає сильнішим. Нормою вважають, коли діти дошкільного віку хворіють до 10 разів на рік.

Ми не раз наголошували на тому, що дотримання умов карантину — важлива складова профілактики захворювання COVID-19. Однак діти не перестають хворіти на інші захворювання, а затягнуте протікання хвороби без належного лікування може призвести до виникнення ускладнень. Як відвідувати поліклініку та лікуватися в стаціонарі під час карантину розповіла педіатр Валерія Кіслиця.

Візити до дитячої поліклініки

  • Механізм відвідування «Одріка» — наче швейцарський годинник.

Ми турбуємося про безпеку маленьких пацієнтів та їхніх батьків, тому симптоми та скарги уточнюються ще на етапі запису до лікарні. Таким чином відбувається сортування хворих. Для цього в Медичному домі є два приймальних відділення: одне для пацієнтів з респіраторними захворюваннями, інше — для всіх інших пацієнтів. Всі маршрути продумані таким чином, що не перетинаються, тому наші пацієнти знаходяться у безпеці.

Медичний дім повністю забезпечений засобами індивідуального захисту. У нас є достатня кількість засобів для обробки рук, також ми дотримуємося маскового режиму. В кабінетах підтримують стерильний режим, а після кожного пацієнта, якому проводили діагностику, відбувається додаткова обробка.

Педіатр Валерія Кіслиця та маленькі пацієнти

  • Відвідування педіатра в поліклініці.

Пацієнти можуть звернутися до педіатра чи сімейного лікаря з поточними чи хронічними хворобами. Варто знати, що навесні особливо розповсюджений поліноз — алергічне захворювання, що супроводжується кашлем та значно заважає нормальному самопочуттю дитини.

Також важливий візит, який не відкладається під час карантину — це щеплення. Вакцинацію слід проводити за Календарем щеплень та не допускати пропуску, аби застерегтися від спалахів вакцино-контрольованих інфекцій. Для щеплень виділяється окремий лікар, який працює тільки зі здоровими дітьми у відділенні поліклініки. Вакцинація відбувається лише в одному кабінеті, де не допускаються хворі дітки.

  • Іноді достатньо онлайн-консультації.

Наші педіатри проводять й онлайн-консультації. У тих випадках, коли вже був первинний огляд, проблема не потребує детального огляду, або ви бажаєте проконсультуватися щодо медикаментів — онлайн-прийому буде достатньо.

Перебування у стаціонарі та невідкладні стани

Педіатричний стаціонар також продовжує свою роботу. Пацієнти розміщуються у палатах за типом полубоксів. Це застерігає від інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

У стаціонарі забезпечують лікуванням хвороб:

  • дихальних шляхів,
  • ЛОР-органів,
  • сечовивідних шляхів,
  • шлунково-кишкового тракту.
  • крім того, допомагають подолати алергію та проводять фізіопроцедури, вакцинацію й ургентну хірургію.

Педіатри Валерія Кіслиця та Інна Осийчук

Не слід забувати і про травмування вдома. Кількість травм зростає, тому що діти знаходяться у обмеженому просторі. У таких випадках ургентну допомогу може надати дитячий травматолог. Намагаючись вирішити проблему без консультації спеціаліста, батьки ризикують погіршенням стану малюка, тому варто себе застерегти.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.