Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день боротьби з пухлинами головного мозку

8 червня — Всесвітній день боротьби з пухлинами головного мозку. Цей день був заснований з ініціативи Німецької асоціації по боротьбі з пухлинами головного мозку у 2000 році.

У порівнянні з іншими видами онкологічних захворювань, пухлини головного мозку для більшості людей залишаються маловідомою, навіть таємничою формою онкозахворювань і розповсюдженість з кожним роком зростає. Причини зростання відомі усім: погіршення якості продуктів, екологічна ситуація, віруси, радіація і так далі.

Останні роки діагностованих пухлин головного мозку стає все більше. За даними міжконтинентального ракового регістру, зі 100 тисяч чоловіків первинні пухлини головного мозку мають 6-19 людей, зі 100 тисяч жінок — 4-18.

Пухлини головного мозку бувають різні, як злоякісні, так і доброякісні. Вони можуть вражати будь-які ділянки головного мозку, і лікування таких пухлин вимагає різноманітних форм нейрохірургічного втручання.

Прогноз виживання безпосередньо залежать від віку пацієнта, його загального стану, а також типу ракових клітин та інших факторів. Статистика виживання протягом п’яти років варіюється від 66% для молодого віку і до 5% для людей 75 років і старше.

Немає універсальної відповіді на питання, який метод лікування пухлини мозку є найбільш ефективним. Залежно від конкретного діагнозу, стану і можливостей пацієнта, може бути обраний той чи інший спосіб. Однак, в більшості випадків практикують комплексний підхід: коли на різних етапах, а іноді й одночасно, застосовують відразу кілька видів лікування.

В Odrex створений Tumor Board — збори фахівців різних напрямків, онкологів, хірургів, діагностів, терапевтів, що разом з пацієнтом і його близькими визначають, яке лікування буде оптимальним

Оперативним лікуванням пухлин головного мозку у дітей і дорослих в Медичному домі Odrex займається досвідчена команда нейрохірургів, за плечима котрих сотні вдало проведених операцій.

Нижче — корисна підбірка наших матеріалів про пухлини головного мозку:

Історія Наталії Володимирівни, пацієнтки Odrex із злоякісними пухлинами в головному мозку.
Видалення пухлини мозку: фоторепортаж з операційної.
Пухлини мозку у дітей: як не пропустити і що робити.
Інтерв’ю з Генрі Маршем.
Нейрохірург Геннадій Струц про причини пухлин головного мозку.
• Детально про напрямок нейрохірургії в Odrex.

Записатися на консультацію нейрохірурга можна за номером +38 (048) 730-00-30 або за формою на сайті.