Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

ODREX BRA DAY

Breast Reconstruction Awareness можна перевести як «інформування про відновлення грудей».

blog-2017-10-bra-day-header-breast2x

Рак молочної залози – злоякісна пухлина, а це значить, що вона може метастазувати в інші органи. Найчастіше рак грудей діагностується у жінок. Як і в усьому світі, захворюваність на рак грудей в Україні зростає – в середньому на 1-2% за рік.

Про рак молочної залози і про те, як важливо ділитися інформацією

В даний час в структурі онкопатології жінок рак грудної залози займає одне з перших місць: ризик захворіти на рак молочної залози є у кожної п’ятої українки. А за даними ВООЗ, рак молочних залоз – на шостому місці серед причин смерті в нашій країні.

Говорити про рак – важливо. Всього півстоліття тому, діагноз раку був вироком, смертність росла і росла. Зросла настільки, що в 1986 медичні журнали писали під заголовками «Ми програємо війну проти раку». Але тільки медичні – тому що говорити про хвороби було не прийнято. Жінки стикалися з соромом і страхом, коли у них діагностували рак молочної залози.

Але з тих пір з’явилася рожева стрічка, жовтень став місяцем боротьби з раком молочної залози, знаменитості беруть участь в русі і заявляють про пережиту мастектомію, а жінки більше не бояться відкрито говорити про боротьбу з хворобою. Трохи більше тижня тому актриса Джулія Луїс-Дрейфус написала у своєму твіттері:

«У кожної восьмої жінки діагностують рак грудей. Сьогодні однією з них виявилася я. Хороші новини: у мене є дивовижні сім’я і друзі, які мене підтримують, і відмінна медстраховка. Погані новини: так щастить не кожній жінці, так що давайте боротися раковим і захворюваннями і зробимо загальний доступ до охорони здоров’я реальністю».

blog-2017-10-bra-day-braday-rocket

Технології NASA, створені для дослідження таємниць космосу, застосовують і для дослідження раку молочної залози. Роками NASA’s Jet Propulsion Laboratory відправляли космічні кораблі вглиб Сонячної системи, але з недавнього часу звичні алгоритми і аналітичні методи допомагають вивчати біомаркери раку молочної залози.

Ці технології були розроблені для планетарного захисту і гарантували, що кораблі NASA заразять інші світи. Але їх також використовують на благо медицини і здоров’я.

BRA DAY – день інформування про відновлення грудей

У 2011 році пластичний хірург з Канади Мітчел Браун (Dr. Mitchell Brown) почав традицію проведення освітніх днів, присвячених відновленню грудей після мастектомії. Уже в 2014 році більше 30 країн світу підтримали цю ідею.

Ініціатива BRA DAY покликана допомогти жінкам завершити історію боротьби з хворобою. Стрічка BRA DAY – продовження знаменитої рожевої стрічки, як символу боротьби проти раку грудей, але має особливу внутрішню петлю, що нагадує знак нескінченності. Внутрішня петля має подвійний сенс: лікування і відновлення грудей після раку. Відновивши втрачені груди, жінки покращують якість життя і знову можуть відчути себе здоровими і щасливими.

В рамках борьбы с раком груди в Украине Медицинский дом Odrex также присоединяется к всемирной инициативе BRA DAY.

Чому зважитися на відновлення грудей — непросто

Всі ті позбавлення, через які проходить жінка, дійсно трагічні. Серед них і відновлення після операції – воно може виявитися важким не тільки в фізіологічному, але і в психологічному сенсі.

Мастектомія – це видалення молочної залози. Після операції жінка часто відчуває важкий стрес, якщо у неї втрачається почуття симетрії, повноцінності або привабливості. Але про те, що після мастектомії можливе відновлення грудей, знають одиниці: одна з десяти пацієнток, за словами пластичного хірурга Володимира Сажиєнко.

Реконструкція грудей після перенесеного раку – штука складна ще й тому, що приймати рішення про неї припадає Серед сили-силенної інших травматичних рішень. До реконструктивної пластики переходять, тільки обговоривши променеву і хіміотерапію, мастектомію або лампектомію, прогнози виживання. Пластична хірургія на цьому тлі здається віддаленою і неважливою – що груди в порівнянні з цілим життям. Жінка може порахувати, що недоречно думати про пластику грудей, коли є загроза життю, відкладати пластичну операцію або відмовлятися від неї. І, звичайно, даремно.

Реконструктивна пластика молочних залоз – якраз той етап, коли жінка по-справжньому може зробити вибір і контролювати процес свого лікування.

Чому сучасна відновлювальна хірургія — не така, як раніше

Коли у 1894 Вільям Холстед вперше почав робити радикальні мастектомії, хірурги і пацієнтки тут же почали замислюватися про відновлення грудей. Але сам Голстед був категорично проти, та й такі пластичні операції добре не закінчувалися.

Завдяки науці і мастектомія, і реконструкція грудей сьогодні не такі, як раніше. Хірурги вміють зберігати шкіру і навіть соски для подальшої реконструкції, так, щоб відновлены ​​груди виглядали якомога природніше. Сьогоднішні реконструктивні технології можуть запропонувати набагато більше, ніж імплантат, здатний заповнити порожнечу в бюстгальтері. Змінилися і переваги жінок: тепер частіше проводять подвійну мастектомію, або роблять операцію в якості профілактичного заходу.

Мастектомія і реконструкція навіть можуть проводитися одночасно. Якщо жінка вирішується на одномоментну операцію, у неї з’являється більше варіантів реконструкції, і відновлюватися після операції доведеться тільки один раз.

blog-2017-10-bra-day-sazh

Омани про реконструктивну пластику

Реконструкція грудей не викликає ремісії, не заважає прогнозуванню раку і не скорочує тривалість життя. А старший вік не призводить до ускладнень. У дослідженні, опублікованому в журналі Plastic and Reconstructive Surgery, у 41 100 жінок, що пройшли відновлення грудей, не знайшли підвищеного ризику ускладнень через вік.

Володимир Сажиєнко розповідає:

Найстаршій з моїх пацієнток — близько 65 років. По-перше, вона хотіла відчувати себе жінкою. По-друге, її груди на момент проведення онкологічної операції досить великі, і вона розуміла, що мастектомія викличе проблеми з хребтом. Тому з ясним розумом, чітким розумінням, чого вона хоче від себе, від життя, від онуків і дітей, ця жінка сказала: «Хлопці, може не відразу, але потім, будь ласка, подумайте, як ви відновите мої груди»

 

Лекція про відновлення грудей при онкологічнній операції: Кому? Коли? Як?

Зустріч пройде за підтримки

blog-2017-10-bra-day-logo

Якщо про можливості реконструктивної пластики при онкологічній операції знає тільки одна з дев’яти жінок, то про те, коли саме потрібно планувати реконструкцію, знає ще менше. При цьому більшість жінок хочуть знати, як виглядають груди після реконструкції. Питань дуже багато. Кому підходить реконструкція грудей, а кому – ні? Як узгодити реконструкцію з лікуванням онкозахворювання, з хіміотерапією? Чи обов’язково ставити імпланти? Чи відновлюється чутливість грудей? Що на рахунок годування? Як реконструкція вплине на заняття спортом?

Тому 14 жовтня в MEDICAL HUB ODREX пройде лекція керівника Клініки пластичної хірургії Володимира Сажиєнко.

Свою історію перемоги над раком грудей розкажуть і пацієнтки. Олена Бондаренко і Галина Данелія поділяться інформацією про всі етапи лікування: від діагнозу до реконструктивної пластики.

На лекції ми пригощаємо пончиками з рожевою глазур’ю і чаєм!

blog-2017-10-bra-day-donuts2x

Кому буде цікавий захід?

  • Жінкам, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози.
  • Жінкам, які планують операцію з приводу раку молочної залози і хочуть отримати інформацію про можливості одномоментного проведення онкологічної і відновної операції.
  • Фахівцям в області онкології та реконструктивної пластичної хірургії і майбутнім лікарям – студентам медичного університету.
  • Всім, кому не байдужа проблема раку молочної залози.

Проконсультуватися про операцію

У жовтні в Медичному будинку Odrex для пацієнток, які пережили мастектомію, і для тих, кому належить дана операція, діє спеціальна пропозиція. Скажіть кодову фразу «BRA DAY» і запишіться на консультацію пластичного хірурга за все за 90 гривень. Консультація пластичного хірурга надається зі знижкою 80% – тільки пацієнткам з онкологією грудей, яким необхідна консультація по відновленню грудей! Пропозиція дійсна до 31.10.2017 року включно. Запишіться на консультацію пластичного хірурга по телефону +38(048)7300030

Зареєструватися на лекцію або консультацію можна тут: medicalhubodrex.com

Операція з приводу раку молочної залози і відновленні грудей після цього – не та історія, з якої потрібно бути наодинці. Можна об’єднатися, запитати, поділиться досвідом. BRA DAY для того і створений – щоб інформувати і утворювати. І кожна жінка має право отримати точну і достовірну інформацію, щоб прийняти правильне рішення.

blog-2017-10-bra-day-ribbon