Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Пламен Стайков

Консультуючий баріатричний хірург, абдомінальний хірург
Напрямки Баріатрія

Профіль лікаря

Баріатричний, абдомінальний і загальний хірург, хірург-онколог, доктор медичних наук, лікар вищої категорії. Професор керує хірургічним відділенням і одним з провідних центрів лікування ожиріння у світі — в клініці Заксенхаузен у Франкфурті-на-Майні.

Спеціаліст світового рівня в області лікування ожиріння. Застосовує мультидисциплінарний підхід до лікування цієї проблеми, консервативно і хірургічно. У своїй практиці віддає перевагу малоінвазивним методикам, щоб пацієнтам було легше відновлюватися.

На сьогодні лікар провів майже 10 000 лапароскопічних втручань, пов’язаних з операціями на органах черевної порожнини і щитоподібної залози. Крім того, займається хірургічним лікуванням онкологічних, ендокринних і проктологічних захворювань.

Професор Стайков написав безліч статей у національних і міжнародних медичних журналах. Проводить семінари з хірургії для студентів Шаріте та клініки Руппін в Німеччині. Був директором навчального центру в Оксфорді і запрошеним професором в Одеському національному медичному університеті (ОНМедУ). Проводить консультації та операції в державних і приватних установах України, Росії, Казахстану.

Щорічний спікер і модератор міжнародної науково-практичної конференції Odrex Bariatric Meeting.

У 2004 році Пламен Стайков став завідувачем відділенням клініки загальної вісцеральної хірургії в клініці Руппін, а через рік заступником головного лікаря. Уже у 2008 році став провідним хірургом в Центрі абдомінальної хірургії і керівником центру хірургії ожиріння госпіталю Хірсланден у Швейцарії.

З 2014 року почав проводити операції на черевній порожнині за допомогою робота Da Vinci. Водночас став головним лікарем лікарні Заксенхаузен у Франкфурті-на-Майні, Німеччина.

Є членом і експертом медичних організацій та асоціацій:

  • Швейцарського Товариства Хірургії (SSC)
  • Німецького товариства хірургії (DGC)
  • Американського коледжу хірургів FACS
  • Болгарського хірургічного товариства
  • Міжнародної федерації хірургії ожиріння (IFSO)
  • Професійної асоціації німецьких хірургів eV (BDC)
  • Берлінського хірургічного товариства
  • Робочої групи хірургів з терапії ожиріння (CA-ADIP)
  • Міжнародного баріатричні клубу.

Освіта

1988 - 1991

Медичний університет Софія (Софія, Болгарія)

1991 - 1994

Університет Отто фон Ґеріке (Магдебург, Німеччина)

1996

Практика з радіології (Дессау, Німеччина)

2005

Галле-Віттенберзький університет імені Мартіна Лютера (Галле, Німеччина)

2005

Захист докторської дисертації на тему: «Бандажування шлунка як хірургічний метод при патологічному ожирінні з урахуванням рефлюксу». В Галле-Віттенберзькому університеті імені Мартіна Лютера (Галле, Німеччина)

Стаж роботи 27 років

Сертифікати

З яких питань звертатись