Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Консультація ортопеда-травматолога

Ортопедія та нерозривно пов’язана з нею травматологія – комплексна медична наука, предметом вивчення якої є кістково-м’язова та опорно-рухова системи людського організму.

Дисфункції та деформації різної природи: патології, вади розвитку, захворювання, травми, пошкодження, біль у суглобах, дефекти суглоба, кістки, сухожилля, зв’язки, м’язи – компетенція лікаря ортопеда-травматолога.

Протезування – традиційний підрозділ ортопедії-травматології, націлений на відновлення природних форм та функцій кістково-м’язового апарату за допомогою протезів або ортезів (корсет, бандаж, спеціальне взуття тощо).

Що лікує травматолог-ортопед?

Цей лікар призначає терапевтичне або хірургічне лікування ортопедичних захворювань та травматичних наслідків в амбулаторних умовах (80-96% випадків). Ортопедичні проблеми та травми різного роду (спина, плечова кістка, лопатка, стопа, колінний, плечовий, гомілковостопний, тазостегновий суглоб) – основні причини звернення за професійною медичною допомогою травматолога-ортопеда.

Прийом, огляд, консультація у лікаря травматолога-ортопеда

Не займайтесь самолікуванням! Негайно звертайтесь до лікаря при перших симптомах виникнення таких проблем, як:

  • перелом;
  • розтягнення, забій, вивих;
  • настійливий біль, дисфункція, деформація суглоба;
  • захворювання, новоутворення, патології, аномалії розвитку.

Вирішальне значення в даній ситуації також мають кваліфікація, досвід та навички лікаря, до якого ви звертаєтеся за консультацією, плановим лікуванням або екстреною допомогою у разі розтягнення, вивиху, забиття, болю, пошкодження шкірного покриву (ран) або цілісності кістки (переломів). Від професіоналізму травматолога-ортопеда залежить оперативність та ефективність лікування, повне відновлення вашого здоров’я.

Звертайтесь до професіоналів своєї справи! Записавшись на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex, ви:

  • пройдете первинний огляд лікаря та необхідне обстеження за допомогою сучасних методів діагностики;
  • отримаєте рекомендації щодо покращення стану за допомогою індивідуально підібраних методів терапевтичного або хірургічного лікування;
  • зведете негативні наслідки травм до мінімуму та максимально швидко відновите кістково-м’язову систему.

Методи діагностики

Магнітно-резонансна томографія на устаткуванні Toshiba Vantage Atlas Z – інформативний інструментальний метод діагностики травм та патології м’язів, захворювань найдрібніших зв’язок, менісків, оболонки суглоба, пухлин опорно-рухового апарату.

Комп’ютерна томографія на устаткуванні Toshiba Aquilion CXL 64 – незамінний метод для точної діагностики патології суглобів та кісток, пошкоджень та захворювань м’язів і зв’язок.

Цифрова рентгенографія на устаткуванні Toshiba WINSCOPE дозволяє розрізняти мінімальні ураження кістково-м’язової системи. Основний метод діагностики для ортопеда-травматолога завдяки інформативності при травмах, захворюваннях, патологіях кісток та суглобів.

Ультразвукове дослідження на устаткуванні Toshiba Aplio допомагає оцінити морфологічну картину та функціональний стан суглобів із найвищою точністю.

Відгуки