Тому так важлива завчасна та правильна підготовка:
Яких лікарів треба відвідати дитині перед першим класом?
Чи потрібно дитині робити щеплення перед школою?
Як адаптувати дитину до школи?
Як облаштувати кімнату дитини для навчання та відпочинку?
Відповіді на ці та багато інших запитань можна дізнатися на 7 каналі, в ефірі якого завідувачка Дому дитячого здоров’я “Одрік” Світлана Козлова розповіла про всі нюанси та пояснила, як правильно поводитися батькам школярів.
Телеміст дивились у 14 містах: Одеса, Київ, Вінниця, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Ужгород, Полтава, Краматорськ, Тернопіль, Запоріжжя. Також у заході взяли участь провідні українські експерти в галузі кардіології та ендокринології:
• Dr. Mikhail N. Kosiborod, MD, професор медицини, директор групи кардіо-метаболічних досліджень одного з найбільших науково-дослідних кардіоваскулярних центрів США – Інституту Святого Луки, Канзас-Сіті.
• Маньковський Борис Микитович, професор, доктор медичних наук, член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри діабетології НМАПО ім. П.Л. Шупика, голова правління Української діабетологічної асоціації
• Соколова Любов Костянтинівна, доктор медичних наук, лікар вищої категорії, керівник відділу діабетології ГУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренко».
• Пархоменко Олександр Миколайович, професор, доктор медичних наук, член-кореспондент НАМН України, віце-президент Асоціації кардіологів України президент Асоціації з невідкладної кардіології України.
Усі учасники зустрічі змогли отримати відповіді на запитання, а також взяти участь у дискусії в режимі on-line.
Своєчасна комплексна діагностика – це можливість вчасно виявити і вчасно почати лікування гіпертонічної хвороби, порушень серцевого ритму, порушень холестеринового обміну та інших небезпечних серцево-судинних захворювань.
Які групи людей схильні до серцево-судинних захворювань?
Чи можна передбачити інфаркт?
Що собою являє щорічна діагностична програма Check-Up?
Про все це та багато іншого в ефірі Думська ТБ розповіли кардіолог вищої категорії Наталія Лісова та адміністратор з амбулаторного супроводу Вадим Бойко.
Цього разу Василь Дмитрович відвідав Австрію – у Відні пройшов експертний майстер-клас із хірургії колінного суглоба від Aesculap Akademie.
Aesculap Akademie – одне з провідних співтовариств у світовій системі охорони здоров’я, що охоплює понад 40 країн у всьому світі. Лекційні курси та майстер-класи академії спрямовані на підвищення рівня знань і освіти без відриву від клінічної практики.
Операція із заміни колінного суглоба (ендопротезування колінного суглоба) – це одна з найпоширеніших ортопедичних операцій, які виконують на сьогоднішній день.
Завдяки правильно проведеній операції рухливість суглоба відновлюється, і це дає змогу повернутись до повноцінного способу життя.
Досвід, привезений хірургом, уже впроваджений у практику і використовується в операційних Медичного дому Odrex. Операції проводяться за новітніми методиками, з використанням сучасного обладнання.
Сукупність усіх перерахованих факторів – запорука поліпшення якості життя і відновлення в найкоротші терміни.
В ході конференції відбувся семінар з інтервенційної радіології, інвазивної діагностики та стадіювання раку легень, на якому провідні фахівці в області торакальної хірургії провели майстер-клас з сучасного методу діагностики та визначення стадії раку легень – біопсії під КТ-контролем в режимі реального часу.
Спільно з фахівцями Odrex і під керівництвом Соколова Віталія Валерійовича, кандидата медичних наук, асистента кафедри торакальної хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика, Володимир Олександрович Войтко, торакальний хірург Київської міської лікарні №17, поділився зі спеціалістами охорони здоров’я інформацією про переваги та можливості нового методу діагностики.
За рахунок постійного контролю біопсійної голки і положення пацієнта, а також попереднього виявлення розташування пухлини, забір матеріалу проводиться максимально безпечно і дозволяє уникнути ускладнень, які можуть виникати при інших видах біопсії.
Перевага біопсії під КТ-контролем в режимі реального часу в тому, що можна взяти найбільш інформативну ділянку пухлини, яка допоможе поставити точний діагноз. Використання цього способу дозволяє пацієнтові в найкоротші терміни повернутися додому і отримати достовірний результат вже через кілька днів.
Зустріч, організовану компанією «АстраЗенека», відвідали онкологи, хірурги, хіміотерапевти, торакальні хірурги та рентгенологи з усієї України.
Також свої доповіді представили фахівці:
Володимир Олександрович Войтко, торакальний хірург Київської міської лікарні 17.
Віталій Валерійович Соколов, торакальний хірург, кандидат медичних наук, завідувач відділення торакальної хірургії Київської міської лікарні 17.
Оксана Миколаївна Сулаєва, кандидат медичних наук, професор, керівник наукової роботи, завідувач морфологічним відділенням, патологоанатом.
Владислав Євгенович Севергін, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №4 з курсом онкології ОНМедУ, головний онколог Одеси, торакальний хірург Odrex
Ольга Володимирівна Кузнєцова, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №4 з курсом онкології ОНМедУ, онколог Odrex.
Диабет — это заболевание, которое влечёт за собой множество негативных последствий, если его запустить.
Вероника Григорьевна рассказала о том, что такое диабет, в чём отличие 1 и 2 типа заболевания, а также о методах лечения и диагностике — глюкозомониторинге.
Со своей стороны Андрей Витальевич объяснил, что диабет является одной из причин ожирения. И поделился информацией о методах лечения, в частности — о бариатрической хирургии.
Узнать о том, кто входит в группу риска, как диагностировать и лечить диабет, и о много другом можно узнать в эфире.
Костянтин Миколайович – член Міжнародної асоціації ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології, Асоціації інтервенційних кардіологів України, а також Всеукраїнської асоціації фахівців кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.
Доктор Хацько – експерт в області емболізації маткових артерій, методики, яка застосовується в лікуванні міом матки.
Також один із пріоритетних напрямків доктора – стентування периферичних артерій. Саме ця методика допомагає врятувати кінцівку пацієнтам із синдромом діабетичної стопи.
Напрями, в яких спеціалізується серцево-судинний хірург:
Доктор Пламен Стайков — головний лікар клініки Саксенхаузен у Франкфурті та професіонал у галузі хірургічного лікування ожиріння. Вже кілька років лікар Стайков приїжджає в Odrex як запрошений експерт з баріатричної хірургії. І цей рік – не виняток.
На рахунку хірурга понад 8000 лапароскопічних операцій з них понад 3500 – онкологічні операції на підшлунковій залозі та печінці, з мінімальним показником ускладнень.
Ділимось з вами запрошенням хірурга на конференцію.
ГО «Батьки за вакцинацію» – это организация, популяризирующая тему иммунопрофилактики путём предоставления максимально достоверной и актуальной информации.
Обсуждение ситуации в Украине и мире, доклады ведущих специалистов из разных стран — об этом и многом другом смотрите в видеорепортаже телеканала Думская ТВ.