Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Monthly Archives: January 2020

Карантини та міфи у лікуванні дітей. Інтерв’ю Валерії Кіслиці у ефірі 7-го каналу

Опубликовано: 31.01.2020 о 14:25

Автор:

Категории: Блог,Відео

Тэги:

Весь світ говорить сьогодні про небезпечний коронавірус, що вирує у Китаї. Тим часом в Україні збільшилась кількість захворілих на грип, через що більшість навчальних закладів зачинилися на карантин. Валерія Миколаївна розповіла ведучим про те, як застерегти себе від грипу у період епідемії, наскільки важливо дотримуватися карантину та з якими симптомами потрібно йти до лікаря. А крім того, розвіяла кілька міфів про лікування дітей та відповіла на такі питання:

• Яким чином розповсюджується грип?
• Чи необхідно постійно приймати ліки проти кашлю?
• Як правильно використовувати небулайзерну терапію та чи ефективні парові інгаляції?
• Чи допомагають мультивітаміни?
• Як визначити, чи є в дитини дефіцит йоду?

Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.

Дізнатися більше про педіатрію в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/ua/department/odrik/

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.

Візит Тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін в Медичний дім Odrex

Опубликовано: 30.01.2020 о 12:31

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Разом із нашими американськими партнерами, компанією Medtronic, ми познайомили представників Посольства із роботою Медичного дому, зокрема, з відмінним прикладом співробітництва українців та американців — Клінікою Серця Odrex.

Наші гості мали нагоду побачити роботу кардіохірургічного відділення, пройтися з екскурсією катетеризаційною та електрофізіологічною лабораторіями, дорослим та дитячим стаціонаром.

Ми впевнені: співробітництво з США має величезний потенціал в сферах освіти, науки, охорони здоров’я та бізнесу для таких компаній, як Odrex. Дякуємо Крістіні Квін за візит!

Бєлоцерковська Марина Володимирівна — новий клінічний онколог Медичного дому Odrex

Опубликовано: 29.01.2020 о 15:02

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Загальний стаж роботи Марини Володимирівни онкологом — більше 20 років.

З яких питань звертатися до клінічного онколога Марини Бєлоцерковської?

• вирішення питань про призначення поліхіміотерапії,
• проведення курсів поліхіміотерапії,
• корекція ускладнень поліхіміотерапії.

Марина Володимирівна 23 роки працювала клінічним онкологом у відділенні інтенсивних хіміотерапевтичних методів лікування ГУ «Республіканський науково-практичний центр онкології та медичної радіології ім. Н. Н. Александрова» (Мінськ). З 2019 — онкологом-експертом в Медичному онкологічному центрі Республіки Аджарія (Батумі).

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.

Річна програма «Швидка допомога при ДТП» від Медичного дому Odrex

Опубликовано: 29.01.2020 о 14:13

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Всі ми знаємо, що автомобіль — це не тільки засіб пересування і комфорту, а й джерело небезпеки, особливо в зимовий період. Подбати про допомогу в таких ситуаціях ви можете, уклавши річну програму допомоги від Медичного дому Odrex.

Фахівці Odrex розробили програму «Швидка допомога при ДТП» з радіусом виїзду бригади швидкої допомоги до 60 кілометрів. Програма поширюється на всіх, хто знаходився в автомобілі, або постраждалих в результаті ДТП за участю автомобіля, зазначеного в договорі.

Докладніше про програму можна прочитати на нашому сайті.

Медичні послуги в рамках дії програми надаються на базі Медичного дому Odrex, розташованого за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71.

Якщо у вас з’явилися питання, зверніться до менеджера з програм за телефону +38 (048) 752-88-80.

Процес старіння мозку. Інтерв’ю Інцина Костянтина в ефірі 7 каналу

Опубликовано: 28.01.2020 о 18:36

Автор:

Категории: Блог,Відео

Тэги:

Багатьом невідомо, але фізіологічне старіння мозку починається ще замолоду — приблизно у 26-27 років. Швидкість старіння мозку дуже повільна, але хронічні недосипання, стреси, депресії, порушення обміну речовин та різні захворювання прискорюють цей процес.

Разом з Костянтином Павловичем обговорили такі питання:

• яка різниця між біологічним та патологічним старінням мозку?
• які фактори впливають на передчасне старіння?
• що таке деменція та як вона проявляється?
• яка інтелектуальна діяльність сповільнює дегенерацію?
• яке існує лікування дегенеративних процесів та як воно проходить?
• лікування стовбуровими клітинами — ефективно?

Детальніше про ці та інші питання — в інтерв’ю 7 каналу.

Детальніше про Поліклініку всієї сім’ї в Райдужному:
https://odrex.ua/department/raduzhnyy/

Записатися на консультацію до педіатра можна за номером +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.

Відновлення після складного інсульта: як завзятість і мужність пацієнта впливають на результати реабілітації

Опубликовано: 28.01.2020 о 16:12

Автор:

Категории: Блог,Медичні кейси

Тэги:

Інсульт з ускладненнями в пізньому віці до болю часто зустрічається і це, в основному, сумна історія: такі пацієнти стикаються з втратою базових і найважливіших навичок. Не можуть говорити, ковтати, ходити, порушується навіть дихання і рівновага.

Ігор Бушта, або просто Васильович, надійшов до нас в реанімацію в глибокому приголомшені, з усіма перерахованими симптомами ішемічного інсульту. У наступні дні його стан погіршувався, посилилися проблеми з диханням і серцем, і на третій день реаніматологи перевели пацієнта на дихання через трахеостому (отвір на шиї, який з’єднує трахею з зовнішнім середовищем), підключили штучну вентиляцію легенів. Через порушення ковтання чоловіка перевели на назогастральний зонд. Розвинулася гіпостатична двостороння пневмонія — її ризик був високий ще під час надходження.

Життя пацієнта було під загрозою. Так тривало два тижні: лікарі в реанімації прикладали героїчні зусилля.

З першого дня: чому реабілітацію потрібно підключати відразу ж

На другий день з пацієнтом почали працювати реабілітологи. Це дуже важливий нюанс у всій історії: реабілітація почалася не через два тижні, коли пацієнтові полегшало, не в кінці місяця, коли пацієнта перевели в стаціонар, а відразу ж. У цьому перевага Odrex: ми не відкладаємо початок реабілітації: адже чим раніше почати, тим кращими будуть прогнози. Таким чином навіть ті ускладнення інсульту, які виникають на пізніх етапах відновлення, зводяться до мінімуму.

На перших етапах заняття Васильовича з реабілітологами не давали пневмонії прогресувати, знижували м’язовий тонус і усували контрактуру — стягування, стиснення м’язів, обмежену амплітуду рухів. Тренувалися кожен день.

Назогастральний зонд з часом замінили гастростомою (трубкою, що встановлена ​​в отвір на животі): пацієнт все ще не міг ковтати, а за допомогою гастростоми зміг отримувати повноцінне харчування через черевну стінку.

З неврологом Ігорем Тендітом

Ставимо мету: з чого починається реабілітація і хто це визначає

Наша команда по відновленню після інсультів:

Двічі на тиждень збирався консиліум, де лікарі обговорювали цілі та завдання.

Спочатку завдання були мінімальними: навчитися заново координувати своє тіло в просторі і управляти центром тяжіння. Ближче до кінця вересня наш пацієнт уже міг самостійно сидіти в ліжку протягом півгодини, «утримуючи» артеріальний тиск в межах норми. Потім Ігор Васильович навчився самостійно пересідати в колісне крісло. З цього моменту почалася активна реабілітація.

З реабілітологом Петром Ковальчуком

Починаємо активну реабілітацію: що робити, якщо у пацієнта множинні порушення

Навіть маленькі завдання наших реабілітологів ускладнювалися тим, що з пацієнтом не було належного контакту. Тому до лікування підключилася афазіолог Олена Чумаева — логопед, який спеціалізується на відновленні комунікації з пацієнтами після інсульту. І протягом жовтня Васильович знову зміг невербально спілкуватися, виконувати прохання, відповідати.

З логопедом-афазіологом Оленою Чумаєвою

Спочатку Ігор Васильович міг дихати тільки через рот. Реабілітологи проводили з пацієнтом вправи на розвиток дихання: спочатку лежачи, потім сидячи, в будь-якому стані — навіть в півсні.

Довгий час чоловік зовсім не міг ковтати: рідина стікала по ковтку, тільки коли він перебував в лежачому положенні, сидячи нічого не виходило. Але поступово, маленькими порціями, по пів-чайної ложки, ковтання стало відновлюватися.

Відновлюємо рух: як Ігор Васильович знову почав ходити

Зовсім інше, але дуже сміливе завдання стояло перед реабілітологами: пацієнт повинен ходити. Спочатку, коли Васильовича вертикалізувати, у нього виникали проблеми з тиском: кілька тижнів пішло на те, щоб тиск стабілізувати. І в листопаді почалися перші спроби ходити: обробляли ходьбу по фазах, підключили всю сім’я пацієнта. За два місяці чоловік вже вставав без сторонньої підтримки, походжав біля ліжка і виходив в коридор: за одне заняття проходив 30 метрів.

Ігор Васильович — боєць: він постійно знаходиться в реабілітаційному процесі. Він рідко залишався в ліжку, крутив педалі Мотомеда, тренувався навіть вночі, розробляв руку, щоб знизити м’язовий тонус і відновити рух. Відновилася функція тазових органів. На початку зими він попросив самостійно піти у ванну кімнату — в побутовому плані це дуже важливо і стало ще однією перемогою для пацієнта і лікарів.

Підводимо підсумки: як завзятість і мужність пацієнта впливають на результати реабілітації

Петро Ковальчук, реабілітолог, розповідає: «Нас надихнуло те, наскільки активну участь бере пацієнт в процесі реабілітації. Звичайно, ми розуміємо, що він вже не буде таким, як раніше. Але його сила волі, характер, прагнення до повного відновлення дали можливість прийти до того результату, що ми маємо зараз. І навіть молоді пацієнти, які знаходилися поруч, набиралися оптимізму і швидше відновлювалися».

Ми продовжували ставити цілі, знову і знову, нехай і маленькі, але все більш і більш складні: через три місяці від початку занять Васильович з мінімальною допомогою проходив поверх по сходах, на момент виписки проходив 100 метрів без тростини. А ще самостійно робив 2-3 ковтка води, набирав текст на клавіатурі.

Нещодавно ми отримали чудові новини від рідних Ігоря Васильовича: він навчився розмовляти.

Реабілітація — не опція, а необхідність: її ігнорування загрожує ускладненнями і ризиком рецидиву. Фізична терапія, ерготерапія, заняття з логопедом, рефлексотерапія можуть повернути втрачені функції організму. Незважаючи на вік, Васильович володіє приголомшливою нейропластичністю — здатністю мозку перебудовуватися через пережитий досвід. Це, а також наша мультидисциплинарная команда, яка використовувала максимум ресурсів, допомогли Ігорю Васильовичу повернути здоров’я.

День народження Поліклініки для всієї сім’ї в Райдужному

Опубликовано: 27.01.2020 о 18:03

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Вітаємо медичний персонал Поліклініки для всієї сім’ї в Райдужном, дякуємо за кропітку працю, за час, турботу і любов, які ви щодня віддаєте на благо людей, які потребують допомоги!

Поліклініка Odrex — це профільний центр для всієї родини, в якому ви можете записатися на прийом сімейного лікаря, терапевта, педіатра. Також в нашій Поліклініці ведуть прийом фахівці вузького профілю: невролог, гастроентеролог, кардіолог, офтальмолог, дерматовенеролог, ендокринолог, отоларинголог, судинний хірург, проктолог, уролог, ортопед-травматолог, нейрохірург, дитячий кардіоревматолог, дитячий невролог та дитячий хірург.

Нагадуємо, що в Поліклініці для всієї сім’ї Odrex в Ж/М Райдужний ви можете підписати декларацію з сімейним лікарем або педіатром, здати аналізи або пройти УЗД. У денному стаціонарі проводять необхідні терапевтичні процедури.

На фото: сімейний лікар Алла Осадчук, завідуючій Поліклінікою, невролог Костянтин Інцин, отоларинголог Юлія Федяшина, педіатр Світлана Казак, сімейній лікар Олег Курбетьєв, кардіолог, лікар УЗД Любов Стоянчук.

Записатися на прийом лікаря і консультацію можна по телефону +38 (048) 730-00-30.

Можливості приймального відділення Odrex

Опубликовано: 27.01.2020 о 17:55

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

На базі приймального відділення Odrex, крім інших надають екстрену допомогу лікарі невідкладних станів, неврологи, дитячі та дорослі травматологи, гінекологи, урологи, нейрохірурги, судинні хірурги.

У нашому приймальному відділенні можна пройти ургентне УЗД, невідкладну допомогу усіх категорій, ургентну вакцинацію проти правця, здати ургентні аналізи: крові, сечі (після консультації лікаря у відділенні).

Також ми проводимо експрес-тестування на розповсюдженні сезонні захворювання. Всі ми знаємо, що лікування грипу та ангіни слід розпочинати з перших днів хвороби, але часто нехтуємо цим правилом, вважаючи, що захворіли на звичайну застуду. У приймальному відділенні Odrex ви можете пройти експрес-тест на грип або ангіну, отримати рекомендації по лікуванню цих хвороб з першого дня захворювання.

Нагадуємо вам, що приймальне відділення екстреної невідкладної медичної допомоги Odrex працює і готове приймати пацієнтів цілодобово, сім днів на тиждень!

Прямий ефір з хірург-гінекологом, онко-гінекологом Ольгою Куліш

Опубликовано: 27.01.2020 о 17:45

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

В Медичному домі Odrex ми забезпечуємо весь комплекс послуг, пов’язаних з турботою про жіноче здоров’я – від консультацій і діагностичних процедур до проведення операцій будь-якої складності.

30 січня о 13:00 в нашій студії відбудеться прямий ефір з акушер-гінекологом, хірург-гінекологом, онкогінекологом Odrex Ольгою Куліш.

Вже зараз ви можете задати ваші запитання в коментарях до цього посту, в особистих повідомленнях наших акаунтів в Facebook, Instagram і отримати на них відповіді під час прямого ефіру.

З приводу яких захворювань звертатися до Ольги Миколаївни:
• ендометріоз,
• міома матки,
• кіста яєчника,
• маткова кровотеча,
• гіперплазія ендометрію,
• позаматкова вагітність,
• рак ендометрія та інші.

Початок прямого ефіру -– 13:00.

Детальніше про гінекологію в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатися на консультацію гінеколога можна за телефоном +38 (048) 730 00 30 або на сайті.

Конференція «Сучасні тенденції формування постави у дітей 6-14 років» в Medical Hub Odrex

Опубликовано: 27.01.2020 о 15:54

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Родіон Гнатович займається проблемами спини у дітей, підлітків, дорослих і вагітних, в рамках конференції він розглянув наступні питання:
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
• родові травми, чому виникають і що з ними робити, куди бігти?
• поширені хвороби, які впливають на формування постави: дисплазія ТБС, кривошея, підвивих першого шийного хребця,
• що робити, якщо у дитини була травма, падає зір, сутулиться або скаржиться на біль?
• синдром хребетної артерії, порушення венозного відтоку, гідроцефалія, внутрішньочерепна гіпертензія.
• вибір спорту корисного для спини.
• альтернативи корсети: коли їх необхідно використовувати?
• як визначити, що у дитини є проблеми зі спиною?

Запис лекції дивиться на сторінці Medical Hub Odrex.

У конференції брали участь практикуючі сімейні лікарі, дитячі лікарі: педіатри, неврологи, акушер-гінекологи.

Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та дискусії, ділимося фотозвітом і чекаємо вас на нові заходи в Medical Hub Odrex!