Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Monthly Archives: July 2022

Прийом дитячого ортопеда-травматолога Дмитра Єршова в Медичному домі Odrex у серпні

Опубликовано: 29.07.2022 о 16:48

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Стаж роботи Дмитра Валерійовича за фахом — 14 років, і він спеціалізується на лікуванні ортопедичних захворювань та складних травм кістково-м’язової системи у дітей.

Ви можете звернутись до Дмитра Єршова за консультацією з наступних захворювань:

  • дисплазія кульшового суглобу (діагностика та лікування),
  • плоска стопа,
  • клишоногість,
  • деформації хребта (сколіоз, кіфоз),
  • вкорочення кінцівок,
  • вроджені та набуті деформації рук та ніг,
  • порушення у дітей з ДЦП.

Дмитро Валерійович є кандидатом медичних наук та активним учасником професійних спілок:

  • Європейського товариства дитячих ортопедів (EPOS),
  • АО Trauma Foundation,
  • Міжнародного товариства ортопедів і травматологів (SICOT),
  • ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів».

У своїй роботі Дмитро Єршов дотримується принципів доказової медицини — лікування, заснованого на результатах проведених досліджень, а також принципі ALARA (As Low As Reasonably Achievable – настільки мало, наскільки це можливо) — призначати якомога менше променевих методів обстеження (рентгенографії, комп’ютерної томографії) дітям.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Детально про дитячу ортопедію та травматологію в Odrex.

Зверніть увагу, що кількість місць на консультації обмежена.

Всесвітній день боротьби з гепатитом. Консультує інфекціоніст та сімейний лікар Анастасія Неклюдова

Опубликовано: 28.07.2022 о 14:13

Автор:

Категории: Блог,Статті

Тэги:

У Всесвітній день боротьби з гепатитом про симптоми гепатиту, зростання інфекційних ризиків під час війни та причини вакцинуватись навіть у дорослому віці нам розповіла інфекціоніст та сімейний лікар Медичного дому Odrex — Анастасія Неклюдова.

Гепатит — це загальна назва для захворювань, які спричиняють запалення та погіршення роботи печінки — одного з найважливіших органів в організмі людини. Захворювання може виникати в пацієнтів будь-якого віку та соціального статусу, починатись, як гострий гепатит і прогресувати до хронічної хвороби печінки та цирозу.

Сьогодні існує п’ять основних типів вірусного гепатиту: від A до E, найбільш поширеними серед них є A, В та С.

Які ж симптоми гепатиту?

  • Гепатит А, у більшості випадків, протікає гостро та з яскраво вираженими симптомами — такими, як висока температура, нудота, блювання, слабкість та жовтяниця.
  • Гостра стадія гепатиту В не викликає в більшості людей яскраво виражених симптомів, хоча в деяких випадках захворювання супроводжується сильною втомою, болями в животі, м’язах і суглобах, нудотою, блюванням, потемнінням сечі, жовтяничністю шкіри.
  • Гепатит С може проявлятись сильною нічною пітливістю, втратою апетиту та зниженням концентрації.

Лікування гепатиту

Гепатит у 21 сторіччі лікується! І це дуже добра новина. Та якщо гепатит А проходить самостійно й потребує лише симптоматичного лікування, то основою терапії хронічних гепатитів є противірусні препарати, дотримання здорового способу життя, дієти, вживання в достатній кількості рідини

З раціону пацієнтам радять виключити смажені, копчені, мариновані страви, жирне м’ясо — свинину та баранину, категорично забороняється алкоголь у будь-якому вигляді.

Хронічний вірусний гепатит — це серйозне захворювання, яке, за відсутності контролю та лікування, може спричинити дуже тяжкі наслідки. Тому не слід займатися самолікуванням, терапію має призначати лише лікар.

Зростання інфекційних ризиків під час війни

Під час війни питання захворюваності на гепатит загострюється. Зокрема, через проблеми з гігієною та водопостачанням, вживання води із сумнівних джерел, скупчення людей ризик захворюваності на гепатит А зростає.

Гепатити В та С передаються через кров або інші біологічні рідини людини. Через військові дії частішають випадки контактів з кров’ю, будь-то надання першої допомоги постраждалим із кровотечею, хірургічні втручання, переливання крові, зашивання ран, або ж сексуальне насильство та ризикована статева поведінка.

Аби не наражати власне здоров’я на додаткову небезпеку в період бойових дій, треба дотримуватись рекомендацій з профілактики.

Профілактика гепатиту

Найефективнішим інструментом профілактики захворювань на гепатит є вакцинація. Люди, народжені в Україні до 2006 року не були щеплені від гепатитів А та В у дитинстві, проте у них є можливість щепитись у дорослому віці.

Наразі існують вакцини від гепатиту А та В, які формують імунітет тривалістю від 20 років до пожиттєвого. Вакцинація від гепатиту А — 2 дози з інтервалом від 6 місяців до 5 років. Вакцинація від гепатиту В проводиться в три етапи: перше щеплення, друга доза — через місяць після першої і третя — через шість місяців. Існує також пришвидшена схема для людей, у яких відбувся контакт з кров’ю. Для цього треба якнайшвидше звернутись до лікаря та розпочати серію щеплень.

Вакцини проти гепатиту C, на жаль, не існує, але, на щастя, існує ефективна терапія, яка дозволяє назавжди позбутись вірусу за 3–6 місяців. А ось профілактика гепатиту C залежить від безпечності медичних та інших маніпуляцій, що пов’язані з контактом із кров’ю.

Правила, дотримання яких допоможе уникнути інфікування та розвитку гепатиту:

  • дотримуйтесь правил гігієни,
  • вживайте кип’ячену воду або воду із перевірених джерел, мийте продукти харчування,
  • уникайте контактів із кров’ю та рідинами організму інших людей,
  • використовуйте презерватив під час статевих контактів,
  • використовуйте медичні рукавички при наданні першої домедичної допомоги
  • ніколи не діліться засобами індивідуального користування: бритвами, зубними щітками, манікюрними ножицями тощо.

Записатись на консультацію Анастасії Сергіївни ви можете через мобільний додаток, форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Новий дитячий хірург Odrex — Роман Мамалига

Опубликовано: 25.07.2022 о 10:00

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Роман Вадимович проходив навчання в Одеському національному медичному університеті та є членом Асоціації дитячих хірургів України.

В Odrex Роман Мамалига проводить консультативний прийом й ургентні та планові оперативні втручання: апендицит, перитоніт, защемлені грижі, гострі болі в мошонці.

Ви можете звернутись в дитяче відділення «Одрік» за консультацією до Романа Вадимовича з наступних питань:

  • планові огляди дитячого хірурга,
  • пахова і пупкова грижі,
  • водянка яєчок,
  • фімоз,
  • лапароскопічні грижі у дівчаток,
  • новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини.

Дитячий хірург — це лікар, який займається діагностикою, оперативним лікуванням уроджених та набутих хірургічних захворювань, а також патологій у дітей. Це фахівець, який проводить огляди маленьких пацієнтів, та встановлює діагноз, а, виявивши патологію, — призначає лікування, профілактичні заходи та реабілітацію у післяопераційний період.

Записатись на консультацію Романа Мамалиги ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Розкидайлівська, 69/71. Працюючи щоденно й цілодобово, ми приймаємо маленьких пацієнтів з абсолютно різними патологіями.

Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752–9000 зі стаціонарного телефону.

Історія Ольги Маринок. Пацієнтки ортопеда-травматолога Василя Фізора з ендопротезуванням двох кульшових суглобів

Опубликовано: 21.07.2022 о 10:43

Автор:

Категории: Блог,Відео

Тэги:

Пацієнтка Ольга Маренок звернулась в Медичний дім Odrex у вересні минулого року зі скаргами на нестерпний біль, який супроводжував її цілодобово та заважав жити звичайним життям.

Як говорить сама пацієнтка, проблеми з опорно-руховим апаратом супроводжували її багато років і пов’язані вони з дорожньо-транспортною пригодою, у яку вона потрапила п’ятнадцяти років тому, працюючи на Швидкій.

В Odrex пацієнтці були проведені необхідні обстеження й поставлений діагноз — коксартроз — прогресуюче зношування та руйнування хрящової тканини кульшового суглоба. У відділенні ортопедії та травматології Ользі була проведена операція з ендопротезування одного кульшового суглоба та запланована операція з ендопротезування другого.

Через деякий час пацієнтці провели операцію з ендопротезування другого суглобу, й після нетривалого курсу реабілітації Ольга повернулась до щасливого повноцінного життя.

Історію лікування Ольги Маринок в нашому відео розповіли ортопед-травматолог Василь Фізор, анестезіолог Максим Очеретний та сама пацієнтка.

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Новий акушер-гінеколог Поліклініки Odrex в Чорноморську — Єлизавета Ляшко

Опубликовано: 20.07.2022 о 11:56

Автор:

Категории: Блог,Новини

Єлизавета Олександрівна регулярно проходить курси в Центрі Хірургічних Інновацій та є учасником вебінарів з Ревазом Бочорішвілі та Інесою Сафоновою.

Ви можете звернутись до Єлизавети Ляшко з наступних питань:

  • консультація та спостереження у гінеколога,
  • кольпоскопія,
  • консервативне лікування та менеджмент міоми матки, кіст яєчників, ендометріозу.
  • діагностика та лікування патологій шийки матки,
  • підготовка та планування вагітності,
  • ведення менопаузи,
  • індивідуальний підбір контрацепції,
  • УЗД органів малого таза,
  • УЗД щитовидної залози,
  • УЗД ранніх термінів вагітності,
  • УЗД молочних залоз.

Поліклініка всієї сім’ї Odrex в Чорноморську — це сучасний медичний центр для пацієнтів будь-якого віку. У нас ви можете проконсультуватись, пройти обстеження та терапевтичні процедури, здати аналізи, а також укласти декларацію з сімейним лікарем та педіатром.

Записатись на консультацію Єлизавети Ляшко ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Чекаємо вас у Поліклініці всієї сім’ї Odrex в Чорноморську за адресою: вул. 1 травня, 23.

Рак легенів, симптоми, діагностика, лікування. Консультує торакальний хірург, хірург-онколог Владислав Севергін

Опубликовано: 20.07.2022 о 09:00

Автор:

Категории: Блог,Відео

Тэги:

Рак легень сьогодні є однією з найпоширеніших форм онкологічних захворювань. Початок хвороби ледве помітний, тому, за найменших підозр, діяти потрібно швидко й рішуче.

Про симптоми, діагностику та лікування раку легень в інтерв’ю Головного медичного каналу розповів торакальний хірург, хірург-онколог, ендоскопіст вищої категорії, кандидат медичних наук — Владислав Севергін.

Під час інтерв’ю Владислав Євгенович відповів на важливі питання:
• Які симптоми центрального та периферійного раку легенів?
• Хто перебуває в групі ризику захворювання?
• Як проходить лікування раку легенів?

Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

Про діагностику та лікування онкологічних захворювань в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатись на консультацію Владислава Євгеновича ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Головний медичний канал: https://www.youtube.com/glavmed
Оригінал відео: https://www.youtube.com/watch?v=B3eM-zRjmik

Статини: міфи та реальність

Опубликовано: 18.07.2022 о 08:00

Автор:

Категории: Блог,Статті

Тэги:

Щоб уникнути судинних катастроф

Серед препаратів першої лінії для профілактики небажаних серцево-судинних подій лідирують статини. Їхній терапевтичний ефект виходить зі здатності блокувати синтез ключового ферменту, що бере участь у біосинтезі «поганого» холестерину. Крім того, вони сприяють уповільненню атеросклеротичних процесів.

Кому, коли і в яких дозах варто застосувати ці лікарські засоби? Для того, щоби дати точну відповідь, лікарі орієнтуються на таблиці з розрахунком кардіоваскулярних ризиків, створених з урахуванням багаторічних досліджень. Вони враховують такі параметри, як вік, гіпертензія, діабет, куріння. Чим більше чинників, здатних спровокувати серцево-судинні катастрофи, визначає лікар, тим актуальнішою для пацієнта стає профілактика та лікування за допомогою статинів.

Кардіолог Наталя Окоманюк

І що ж на практиці?

Статини є препаратами, що найчастіше призначаються в Європі та США. А в нас ситуація дещо інша — прихильність до такого профілактичного лікування перебуває на дуже низькому рівні. З тих, кому показано прийом статинів, лише 12 % пацієнтів досягають через прийом препаратів належного рівня ліпопротеїдів низької щільності. Адже хтось просто не доходить до лікаря, хтось не дотримується потрібного дозування… Досить і невірних уявлень про роль статинів. Зокрема, роз’яснення потребують такі твердження:

У мене нормальний рівень холестерину — навіщо приймати препарати, які його знижують?

Насправді загальний рівень холестерину — далеко не єдиний показник, на підставі якого лікар призначає статинотерапію. Так само, як роль статинів не зводиться виключно до контролю над холестерином: ці препарати сприяють мінімізації запальних процесів у судинах та покращенню стану їхнього внутрішнього шару, вони допомагають стабілізувати наявні бляшки, а також позитивно впливають на текучість крові, зменшуючи ризик утворення тромбів, тим самим знижуючи кардіоваскулярний ризик.

Саме тому статини прописують після комплексної оцінки ризиків судинних подій.

Замість того, аби приймати ліки, краще дотримуватися здорового харчування.

Насправді лише 20 % холестерину надходить із їжею, інше організм синтезує сам. Крім того, на ліпідний обмін значно більше впливає спадковість, ніж вибір продуктів. Цілком можливий варіант, коли з меню будуть викреслені всі страви, у яких міститься хоч натяк на насичені жири (і організм водночас страждатиме від нестачі необхідних йому нутрієнтів), а результати аналізів будуть далекі від норми.

Але головне, один лише перегляд харчових звичок не дає змогу вилікувати такі серйозні патології, як, наприклад, цукровий діабет або ниркова недостатність. Та й наслідки десятків років куріння правильним харчуванням не перекреслити. У справі зниження кардіоваскулярних ризиків дієта буде ефективна не більше, ніж на 5 %.

Втім, це зовсім не скасовує потреби підкоригувати раціон! Як мінімум для того, щоби нормалізувати вагу і викреслити ожиріння з переліку факторів ризику.

Статини не обов’язково пити постійно, достатньо їх приймати курсами.

Насправді курсовий прийом не має сенсу. Після припинення прийому профілактичних препаратів усі показники повертаються до того рівня, якими були до початку лікування — і разом із цим повертаються всі ризики, які з віком лише збільшуються.

Усі статини однакові, а претензій до них накопичилося — легіон

Насправді відколи наприкінці 1970-х з’явилися перші статини, препарати цієї групи постійно вдосконалюються. Вони належать до найбільш добре вивчених медикаментів. Те, що вони згадуються у зв’язку з багатьма патологіями, говорить саме про це. Дослідження показали, що жахи накшталт «Рак! Деменція! Імпотенція!» немають під собою наукових підстав.

Але ж немає лікарських засобів без побічних ефектів

Насправді саме це твердження є вірним. Тільки варто враховувати, що їхня частота невелика, близько 1 %. Найбільш ймовірне ускладнення прийому статинів — гепатотоксичність і м’язова слабкість. Але підвищення рівня печінкових проб до 3–5 кратного рівня перестав бути протипоказанням до прийому статинів, і користь від їхнього прийому перевищить ризики потенційної токсичності в рази. Якщо виникне м’язова слабкість, фахівець допоможе підібрати інший препарат.

Головне, відчувши небажані симптоми, не приймати рішень самостійно — це має зробити лікар, спираючись на результати аналізів та рекомендації доказової медицини.

Записатись на консультацію кардіолога можна через мобільний додаток, форму на сайті або за телефонами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Новий хірург Медичного дому — Володимир Янко

Опубликовано: 15.07.2022 о 10:15

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Напрямки роботи Володимира Янко:

  • Амбулаторно-поліклінічна хірургія
  • Хірургія невідкладних і гнійно-септичних станів
  • Відкрита хірургія гриж живота, шлунку і кишківника, жовчного міхура
  • Онкохірургія
  • Лапароскопічна хірургія (жовчний міхур, грижі живота, апендектомія)

Володимир Іванович закінчив лікувальний факультет Одеського медичного інституту, після чого працював в лікарнях Чернігівської та Донецької областей, а тепер знов повернувся до Одеси, й ми раді вітати його в своїй команді. Лікар постійно вдосконалює свої знання, бере участь в майстер-класах, тематичних наукових і практичних конференціях.

У Медичному домі Odrex невідкладна хірургічна допомога надається у повному обсязі у режимі 24/7.

Нагадуємо, що викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за телефоном +38 (048) 752-90-00. Також ви можете цілодобово звертатись безпосередньо у приймальне відділення Odrex за звичною вам адресою: Розкидайлівська, 69/71.

Контакт-центр Медичного дому працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Стрес стукає до серця: пояснення кардіолога

Опубликовано: 14.07.2022 о 08:00

Автор:

Категории: Блог,Статті

Тэги:

Що означає стрес для тіла?

Під час стресу організм розуміє, що йому потрібна енергія, тому провокується гормональний відгук. Вмикається кортизол, пролактин, біоактивні речовини, нейромедіатори, адреналін, норадреналін, і все це масово мобілізує всі ресурси для того, щоб організм вигадав що йому зараз робити.

Стрес придуманий напевно не дарма і його прояви точно не варто характеризувати як чорне та біле. Важливо, наскільки підготовлена людина та її організм до стресових подій. Існують поняття хорошого — еустресу та поганого — дистресу.

Короткочасний стрес навіть корисний організму, оскільки тренує організм і допомагає справлятися з різними негативними емоціями. Це приплив сил — людина може зробити таке, що у спокійному стані не спаде на думку. Стрес дозволяє зосередитись, мобілізувати сили. А ось хронічний стрес — переважно погано для організму. Він може стосуватись як однієї системи органів, так і декількох одразу: порушення імунної, травної або серцево-судинної системи тощо.

Які зміни виникають у серцево-судинній системі?

Наслідки стресу не однакові для кожного, тут варто враховувати особистісні характеристики, спадковість, оточення та певні обставини. На сьогодні ми однозначно знаємо, що стрес є серед причин появи серцево-судинних захворювань. Які ж у цього передумови?

  • Зміни тиску та ритму. На тлі стресу однозначно відзначається збільшення серцевих скорочень, людина може їх відчувати. А ось часті переживання ведуть до підвищення тиску. Артерії стають менш еластичними, порушується їх функція. А якщо вони уражені бляшками, а це повсюдне явище, то при спазмі судин серце починає відчувати сильну нестачу кисню. Ті, хто звикли нервувати постійно, або живуть у таких умовах, мають значно вищий розвиток аритмії.
  • Стан судин. Хронічний стрес створює цитокіни — це запальні речовини, які діють на клітини серця і здатні руйнувати серцеву тканину. Механізми ушкодження серця схожі на ішемічне ушкодження міокарда, але впливати можуть й на здоров’я судин. Постійне перезбудження нервової системи, що не відчувається нами, поступово наростає в результаті стресів і породжує постійне звуження всіх мікросудин. Імунні клітини також реагують, тому підвищують спазм судин, що може спричинити артеріальну гіпертензію.
  • Накопичення кальцію. Клітини серцевого м’яза накопичують кальцій вже з перших хвилин розвитку стресової реакції. Організм може реагувати посиленням скорочення м’язових волокон, синтезом білків, а відповідно — оновленням та зростанням клітинних структур. Однак надмірне накопичення кальцію може спричинити клітинну загибель. Щодо серця надлишок кальцію викликає кардіотоксичний ефект.
  • Заїдання проблеми. Варто врахувати й популярну реакцію на стрес у вигляді заїдання проблеми. Через це можливий розвиток ожиріння та діабету, підвищення рівня «поганого» холестерину. Тут як в математиці: мінус на мінус дає плюс — плюс до причин появи серцево-судинних захворювань.
  • Спадковість. У людей із обтяженою спадковістю стрес може стати тригером, який запустив серцево-судинні захворювання, навіть якщо до цього симптомів хвороби ніколи не спостерігалося.

Можна стверджувати, що стресова реакція є фактором, що багато в чому визначає виникнення, розвиток і прогноз ішемічної хвороби серця, дисліпідемії, серцевої недостатності та порушень ритму.

З цього приводу є досить важливе «але» — ми не маємо змоги повністю позбутись стресу, і це не потрібно. Ми маємо пам’ятати, що є багато різних почуттів, які потрібно відчувати. На одну погану новину знайдеться хороша.

Ми можемо контролювати свій стан. Регулярний огляд у кардіолога дозволяє відслідковувати розвиток проблем та давати їм відсіч на початку. Чим раніше почати, тим більше переваг на боці пацієнта.

Записатись на консультацію кардіолога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. Маргарита Бобряк консультує в Медичному домі на Розкидайлівській, а також в Поліклініках на Сахарова та в місті Южне.

Сімейний лікар Шмуратко-Юрченко тепер консультує і на Сахарова

Опубликовано: 13.07.2022 о 22:16

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Якщо вам потрібна консультація доказового сімейного лікаря з прозорими призначеннями та турботливим ставленням, то вам саме до Олександри Вікторівни.

Сімейний лікар — це фахівець широкого профілю, який надає медичну допомогу членам родини будь-якого віку та статі. Він призначає консультації, планує обстеження, рекомендує лікування, здійснює профілактику захворювань.

Сімейні лікарі мають комплексні знання з фундаментальних галузей медицини й можуть проводити профілактику, діагностику та лікування широкого спектра захворювань:

  • інфекційні захворювання,
  • ГРВІ, запалення легенів (пневмонія),
  • бронхіт, бронхіальна астма,
  • порушення обміну речовин, цукровий діабет,
  • серцево-судинні захворювання, гіпертонія, тахікардія, атеросклероз,
  • хвороби шлунково-кишкового тракту, коліт, гастрит, холецистит, панкреатит,
  • ревматичні хвороби: ревматоїдний артрит, артроз, подагра,
  • хвороби сечовивідної системи: пієлонефрит, цистит, сечокам’яна хвороба,
  • алергічні захворювання,
  • тощо.

Крім кваліфікованої консультаційної допомоги сімейного лікаря, у Поліклініці Сахарова ви можете записатись на консультацію вузьких спеціалістів, отримати експертну ультразвукову діагностику, здати необхідні аналізи, а також укласти декларацію із сімейним лікарем за програмою НСЗУ. Поліклініка працює щобудня та находиться за адресою: вул. Академіка Сахарова, 1б/2.

Нагадуємо, що до кінця липня у вас є можливість зробити ультразвукову діагностику черевної порожнини та заочеревного простору за зниженою ціною! Дана пропозиція включає обстеження печінки, жовчного, селезінки, підшлункової залози, нирок та наднирників за один візит. Під безкоштовним мається на увазі придбання пакету «Акційне УЗД. Черевнева порожнина та заочеревинний простір». Пропозиція діє з 1.07.2022 по 31.07.2022 за адресою: Одеса, вул. Академіка Сахарова, 1б/2.

Олександра Шмуратко-Юрченко консультує як у відділенні на Сахарова, так і на Розкидайлівській. Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.