На одній стопі пацієнт мав вроджену аномалію, а післяопераційний рубець спровокував вивих плюсне фалангового суглоба. На другій стопі пацієнт мав плоско-вальгусну деформацію четвертого ступеня.
Операція була проведена одночасно на двох стопах. На одній посічений рубець, вправлений вивих та проведена пластика, на іншій стопі була проведена трисуглобна коригуюча резекція стопи.
В результаті операції, що провели Олександр Корольков та Василь Фізор, пацієнт зможе в достатньо короткий проміжок часу ходити без обмежень.
Нагадуємо вам про те, що на базі Медичного дому доступна вся необхідна діагностика та консультації вузьких фахівців, крім ортопедо-травматологічної операції можна виконати корекцію супутніх патологій, а після операції ортопеди-травматологи та реабілітологи допоможуть правильно дозувати навантаження. Дитячій ортопед-травматолог вищої категорії Олександр Іванович Корольков консультує та проводить операції в Odrex декілька раз на рік.
Відтепер на базі Поліклініки містяни та пацієнти, які проживають в найближчих населених пунктах можуть отримати кваліфіковану консультаційну допомогу, пройти ультразвукову діагностику, здати необхідні аналізи, а також пройти необхідні процедури у денному стаціонарі.
Поліклініка для всієї родини та підстанція Швидкої допомоги Odrex знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, 18/4.
Про відкриття та роботу Поліклініки Odrex журналістам телеканалу ТІС.ТВ розповіли:
• генеральний директор Медичного дому Odrex — Тигран Арутюнян,
• заступник міського голови, керівник фінансового управління ЮГС — Людмила Паскаль,
• завідувачка консультативно-діагностичним відділенням Odrex — Наталя Окоманюк,
• лікар дерматовенеролог та онкодерматолог — Юлія Теплюк,
• директор «Южного електротехнічного заводу» — Валентин Мартинюк.
Детально дивіться в сюжеті ТІС.ТВ.
Записатись на консультацію та діагностику в Поліклініці всієї сім’ї Odrex ви можете за номером +38 (048) 730-00-30, або за формою на сайті https://odrex.ua/ua/department/yuzhne/
Серцево-судинні захворювання щорічно забирають 17,9 мільйонів життів, але сьогодні, у World Heart Day, ми хочемо нагадати, що в наших силах це змінити: контролюючи фактори ризику та вчасно звертаючись за допомогою. Ми вкладаємо все натхнення, впертість та вміння в те, щоб зберігати серця здоровими. А в найважчі моменти в житті, такі, як хвороба близької людини, рятує хірургічне мистецтво.
Ангіограф — прилад, що з найбільшою точністю може показати, що у людини на серці. Дослідити всі судини, що наповнюють його кров’ю, візуалізувати електричну енергію, що змушує його битись, допомогти хірургові поставити стент, замінити клапан, — і врятувати серце. Рухи та оберти ангіографу можна порівняти із танцем прими на сцені театру — і для нас це не просто машина, це мистецтво.
Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму для запису на сайті https://odrex.ua/ Швидку допомогу можна викликати за номером +38 (048) 752-9000 або 9000 з будь-якого мобільного.
Усі продовжують активного говорити про COVID-19, але на даний момент у вчених, медиків і людей, які просто хочуть повернутися до звичайного життя, питань все ще більше, ніж відповідей. Ми знаємо, що ця хвороба існує, що правил профілактики потрібно дотримуватися, і що вилікуватись можна. Але як діяти, коли є симптоми ГРВІ, які ризики нас оточують, як і за якими протоколами лікують пацієнтів? Відповідати на ваші питання сьогодні буде завідувачка відділенням респіраторних захворювань, терапевт і пульмонолог Наталя Лукомська.
Під час ефіру ми розглянули такі теми:
• відновлення після пневмонії,
• невдалі випадки самолікування,
• випадки повторного зараження,
• COVID-19 у маленьких дітей,
• відновлення нюху після хвороби,
• алгоритм дій та багато іншого.
Методом обміну знаннями, різними думками, колективними обговореннями, ми покращуємо рівень своїх умінь, знаходимо нові способи лікування й допомагаємо пацієнтам ще якісніше.
Цього вересня ми провели вже четверту Odrex Bariatric Meeting. Ряд спікерів, які живуть за кордоном приєднались в онлайні та навіть карантинні заходи не завадили безпечно провести таку необхідну зустріч для лікарів.
На конференції піднімали питання про пацієнтів з COVID-19, які вже мають діагноз ожиріння, про технічні аспекти, різні види операцій та мінімум ускладнень та багато іншого. Також спостерігали за проведенням операції онлайн та обговорили необхідність включення лікарів інших спеціальностей до лікування ожиріння.
Про особливості проведення конференції, проблеми людей, які мають ожиріння та несприйняття ними цього діагнозу розповіли:
• Тігран Арутюнян — генеральний директор Odrex,
• Володимир Грубник — голова правління Асоціації хірургів Одеської області,
• Андрій Лаврик — Президент Асоціації баріатричної хірургії України, заслужений лікар України,
• Андрій Фомін — баріатричний хірург та завідувач хірургічного відділенням №2 Odrex,
• Валентина Величко — завідувачка катедри сімейної медицини ОНМедУ, доктор медичних наук, професор.
Аритмолог — фахівець, який займається діагностикою та лікуванням порушень ритму серця. Консультація аритмолога потрібна в разі, якщо ви відчуваєте, що ваше серцебиття плутане, занадто швидке або занадто повільне, особливо, якщо це регулярно і безпричинно.
Олег Бохонко — аритмолог Медичного дому Odrex, серцево-судинний хірург вищої категорії, член Європейської асоціації аритмологів (EHRA) та Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів (EACTS). Саме команда Олега Ігоровича провела унікальні для України операції для пацієнтів з миготливою аритмією — процедуру кріоаблація.
Акція «У ритмі понеділка» покликана звернути увагу на серце — адже чим раніше діагностувати порушення його ритму, тим ймовірніше можна уникнути ускладнень, серед яких серцева недостатність, виникнення тромбів і інсульт.
Записатись на консультацію можна за номером +380 (48) 730-00-30 або на сайті.
Акція діє з 1.10.2020 по 31.10.2020 в Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.
У Поліклініці працюватимуть наші спеціалісти, які працюють за світовими стандартами діагностики та лікування, слідують принципам доказової медицини та розділяють наші цінності.
Для того, аби ви не переймались за різні дрібниці і ваше лікування було комфортними, ми продумали кожен крок. Завдяки цілодобовому онлайн-запису пацієнтам не потрібно стояти в чергах, а результати досліджень можна отримати швидко і за потреби — в електронному форматі.
Дякуємо за візит заступника міського голови Людмилу Паскаль і ділимось фоторепортажем відкриття.
Наші спеціалісти почнуть приймати пацієнтів з понеділка, 28 вересня. Але ви вже можете записатись на консультацію за телефоном +38 (048) 730-00-30 або в спеціальній формі для запису на сайті.
Швидку допомогу Odrex можна викликати за телефоном 9000.
Уже третій рік в місті працює Швидка допомога Odrex, а відтепер мешканці Южного зможуть отримати передові медичні послуги, не виїжджаючи за межі рідного міста. Згодом ми більше покажемо і розкажемо про можливості Поліклініки всієї сім’ї, тож слідкуйте за новинами.
Вже з понеділка в Поліклініці почнуться консультації! Записатись на консультацію можна за номером +380 (48) 730-00-30 або на сайті Медичного дому Odrex.
Олег Володимирович впав на коліно близько 5 місяців тому, що призвело до нестабільності суглоба: металеві частини почали потроху розхитуватись, почався запальний процес. Згодом до цього приєдналася інфекція, свищі, які пацієнт успішно «залікував». Але цього виявилося недостатньо.
Під час пандемії ми всі стали гостріше усвідомлювати важливість вчасно розпочатого лікування, а ще — важливість територіальної доступності медичної допомоги. З цим зіткнувся і Олег Володимирович.
«Я потрапив в аварію 12 років тому, і тоді ж мені провели ендопротезування колінного суглоба. В клініку, де я робив операцію в перший раз, неможливо було потрапити через коронавірус — вона і зараз знаходиться в червоній зоні. Тоді я і дізнався, що такі операції проводять в Odrex. Питання вирішили, хлопці, лікарі відділення, дуже позитивні і висококласні фахівці», — розповідає пацієнт.
Отже, ми не бачили первинну ситуацію Олега Володимировича, яка привела до ендопротезування. Ми відразу зіткнулися з інфекційним ускладненням, коли потрібно було спланувати лікування в кілька етапів.
Ортопед-травматолог Акраман Межиєв розповідає, що спершу операційна команда зняла протез і встановила замість нього артикулюючий спейсер — тимчасовий імплант з цементу з антибіотиком. Під час операції зібрали посіви з 3 точок: тибіального каналу, каналу стегнової кістки, синовіальної рідини. Перш ніж перейти до наступного етапу, рани повинні зажити, інфекція — зійти нанівець.
В операційній: ревізійне ендопротезування
Через 3 місяці, після задовільних повторних посівів — одного, другого, третього — ми знову запросили Олега Володимировича до Медичного дому, на ревізійне ендопротезування.
Ви б не назвали видовище заміни суглоба красивим, але для нашої команди ця операція виявилася цікавою, технічною — і дійсно красивою в своїй складності.
До питання інфекцій ми ставимося з максимальною концентрацією і відповідальністю. Ламінарні потоки відсікають нестерильне повітря від операційного столу, а витратні матеріали, засоби індивідуального захисту — одноразові.
Частини суглоба подовжили, спейсер замінили на шарнірну систему — суглоб типу Hinge. Такий ендопротез зможе вирішити проблеми значних дефектів і нестабільності суглоба, та не жертвує при цьому повним відновленням функції ноги.
Завершивши операцію, завідувач відділення Костянтин Палагнюк розповідає: «Ми підняли пацієнта на ноги, але і самі отримали окреме задоволення від успішної складної реконструктивної операції». Зараз Олег Володимирович продовжує відновлюватися, ходить за допомогою милиць і старанно займається реабілітацією.
Реставрація організму походить на те, як відновлюють старовинні будинки, — потрібно витягти максимум можливого з наявного, зберегти не тільки фасад, але й поверхи з коридорами, наскільки б складним це не було. Для цього потрібна досвідчена команда — і також важливо те, наскільки дбайливо пацієнт буде ставитися до свого організму і наскільки точно буде слідувати рекомендаціям.
Тігран Рубікович детально розповів про досвід Odrex в боротьбі з коронавірусом та відповів на такі важливі питання:
• Як паралельно працюють відділення респіраторних захворювань, що бореться з COVID-19, та інші медичні служби?
• Як захистити лікарів, медсестер та інший персонал під час пандемії?
• Чому персонал відділення респіраторних захворювань не хворіє?
• Ситуація на сьогодні: яка статистика та чи залишились скептики?
• Медицина поза COVID-19, та про що не варто забувати.