Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Monthly Archives: November 2022

День донора в Медичному домі Odrex

Опубликовано: 28.11.2022 о 17:51

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Odrex спільно з Обласним центром переливання крові запрошує на День донора. Якщо у вас немає протипоказань, ваша вага більше як 50 кг і ви хочете врятувати чиєсь життя – приходьте донатити кров для цивільних та військових разом з нами. До речі, процедура корисна і для здоров’я донора!

Де?
Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71, 6 поверх корпусу В (Medical Hub Odrex)

Коли?
1-го грудня з 9:00 до 14:00.

Як підготуватись:

  • не вживати ліки: антибіотики – за 14 діб, анальгетики та саліцилати – за 10 діб, щодо винятків краще порадитись з лікарем;
  • не вживати алкоголь за 2 доби до процедури;
  • дотримуватись дієти протягом 2 діб: виключити з раціону смажене, гостре, солоне, копчене, банани, яйця, молочні продукти, шоколад, олію. В день донації легко поснідати, але відмовитись від кави: вона звужує судини;
  • добре виспатись;
  • не палити за годину до і після процедури;
  • впевнитись, що після щеплення живими вакцинами (КПК, БЦЖ тощо) пройшло щонайменше чотири тижні;
  • відновитись після гострих захворювань (включно з ГРВІ та COVID-19).

Повний перелік тимчасових та абсолютних протипоказань дивіться на сайті Обласного центру переливання: https://ospk.od.ua/you-donor/.

Участь за попереднім записом за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. При собі потрібно мати документи.

З вас – трохи часу і гарний настрій, з нас – сервіс на найвищому рівні, консультація та смаколики після донації. Разом переможемо!

Турбота про дітей 24/7. Програма медичного обслуговування

Опубликовано: 25.11.2022 о 16:27

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Річна програма «Турбота про дітей 24/7» від Odrex розрахована на пацієнтів від 1-го місяця життя. Доповнюючи нею основні програми для всієї сім’ї, ви в разі необхідності можете отримати такі послуги:

Програма «Швидка допомога + невідкладна діагностика»
Базовий пакет до 9 членів сім’ї:

  • 10 викликів швидкої допомоги
  • 2 звернення за невідкладною діагностикою.

Включення опції «Турбота про дітей 24/7»:

  • консультації педіатра, ЛОРа, дитячого травматолога, дитячого хірурга,
  • лабораторні аналізи,
  • рентгенографія, КТ, УЗД,
  • ліки.

Програма «Ургентний стаціонар»
Базовий пакет — це операції або стаціонарне лікування при ургентних станах для всіх старше 18 років, а також стаціонар при невеликому переліку діагнозів для дітей.

Включення опції «Турбота про дітей 24/7» значно розширює перелік діагнозів і додатково передбачає:

  • Дитячий стаціонар: госпіталізація та лікування у дитячому стаціонарі від 1 місяця (двічі по 5 діб).
  • Ургентні стани у дітей, які потребують оперативного лікування: операція, анестезія, перебування у стаціонарі (доба)

Бонус: програми поширюються на всіх дітей у сім’ї. Вам не треба доплачувати за кожного окремо. Розрахунок тарифу за пакетом проводиться, виходячи з віку дітей.

Якщо у вас виникли запитання, або ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за телефоном +38 (048) 752-88-80.

Історія Володимира Ананійовича, пацієнта Odrex з гострим апендицитом

Опубликовано: 25.11.2022 о 11:54

Автор:

Категории: Блог,Відео

Тэги:

Володимира Ананійовича госпіталізували лікарі швидкої допомоги Odrex з підозрою на гострий апендицит. В клініці пацієнта оглянув хірург вищої категорії Володимир Янко. Він підтвердив діагноз та запропонував лапароскопічну операцію – апендектомію.

Це малоінвазивне видалення запаленого відростка, яке проводиться через невеликі проколи у животі. Маніпуляція не спричиняє ускладнень у післяопераційному періоді, відновлення хворого протікає легше та швидше, ніж після операцій класичним методом. Володимир Ананійович довірився лікарю та погодився на лікування. На його подив, вже на другий день після проведення апендектомії він чудово почувався і поїхав додому.

Записатись на попередню консультацію та діагностику ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Біль в животі у дитини: з’ясовуємо причини та визначаємо, що робити

Опубликовано: 22.11.2022 о 16:28

Автор:

Категории: Блог,Статті

Тэги:

Дитячий гастроентеролог Грабчук Катерина Геннадіївна, загальний стаж роботи — 25 років

Розрізняють функціональний та органічний біль у животі. Функціональний біль з’являється через порушення моторики шлунково-кишкового тракту та зниження «порогу больової чутливості». Саме такий біль найчастіше і виникає у дітей. На відміну від органічного, він не має ознак запалення. Також важливий момент: іноді будь-який дискомфорт діти можуть назвати болем у животі.

Також біль може бути гострим та хронічним. Гострий біль за відчуттями досить інтенсивний, виникає раптово. Якщо у дитини виник подібний стан, треба звернутися до лікаря і разом шукати причину.

Хронічний біль у животі – це рецидивуючий біль, який триває довше, як два місяці. В таких випадках необхідно консультуватись з педіатром, який визначить природу болю і направить до вузького спеціаліста для подальшого лікування.

В будь-якому разі гострий це біль чи хронічний, треба негайно звертатись до лікаря, якщо є «червоні прапорці»:

  • підвищена температура,
  • повторне блювання, особливо з домішками крові,
  • випорожнення з домішками крові,
  • виражена діарея, тривалий закреп,
  • порушення загального стану: млявість, сонливість або виражене занепокоєння,
  • втрата ваги.

У різному віці біль може виникати з різних причин.

Діти до 1 року

В такому віці у дитини може бути банальна кишкова колька. Це абсолютно сприятливий функціональний стан, який не потребує медикаментозного втручання. Інша тактика має бути, коли болі у животі виникають на тлі гострих респіраторних вірусних інфекцій, кишкових інфекцій, інфекцій сечовивідних шляхів. Ці стани супроводжуються температурою, нежитем, можливо, кашлем, кишковими розладами, розладами сечовипускання. При цьому страждає загальний стан дитини. Тактика спрямована на лікування основного захворювання. Така дитина обов’язково потребує нагляду лікаря.

Рідше у дітей грудного віку зустрічається хірургічна патологія як чинник болю у животі. Але якщо у дитини спостерігається блювання, болі у животі, температура, кров у калі, то не варто виключати ймовірність хірургії – це може бути, наприклад, інвагінація кишківника.

Діти раннього віку

Тут діагностування трохи простіше, ніж у немовлят, бо дітки вже можуть показати, де болить. В такому віці серед причин болю у животі превалюють функціональні розлади: закрепи, послаблення випорожнень, порушення перистальтики кишечника, неперенесення певних видів продуктів. Можливо, проблеми викликані інфекцією. Не забуваємо і про можливість хірургічної патології, може бути запалення апендикса (апендицит).

Порада батькам: будь-який напад гострого болю у животі може бути маніфестацією гострої хірургічної патології. Тому, якщо є підозра на хірургічну патологію, не можна давати дитині знеболювальне, які можуть зменшити типову симптоматику захворювання. Це може ускладнити своєчасну діагностику.

Діти від 5 років

Діти від 5-6 років вже можуть чітко пояснити свої відчуття, тому визначити причину болю легше. Всі алгоритми, які перераховані вище, працюють у цій віковій категорії.

У пре- та пубертатному віці біль у животі може бути симптомом таких захворювань, як гастрит, холецистит, коліт, панкреатит, що потребує ретельного обстеження. У дівчат болі в животі можуть бути обумовлені гінекологічними причинами.

Важливо розуміти, що патофізіологічні функціональні розлади органів травлення у своїй основі часто мають психосоматичні причини. У наш непростий час психосоматика взагалі виходить ледь не на перший план. Тож будьте уважні до своїх дітей!

Ви можете записатись на консультацію Катерини Геннадіївни Грабчук через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

20 листопада – Всесвітній день дитини та Міжнародний день педіатра

Опубликовано: 20.11.2022 о 09:00

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Педіатри медичного дому Odrex чергують щодоби, щоб у разі чого надати необхідну допомогу. Також в поліклініці консультують кваліфіковані алергологи, гематологи, гінекологи, дерматологи, інфекціоністи, кардіоревматологи, отоларингологи, неврологи, ортопеди-травматологи, ендокринологи, офтальмологи, гастроентерологи, нефрологи та хірурги.

За потреби до маленьких пацієнтів ургентно виїжджає хірург, ортопед-травматолог, отоларинголог та анестезіолог. В нашій дитячій поліклініці можна вакцинуватись, здати лабораторні аналізи та провести дослідження. Для дітей в Odrex працює педіатричний стаціонар «Одрік», де лікують такі захворювання:

  • Пневмонії
  • Найпоширеніші гострі респіраторні інфекції (ГРВІ)
  • Гострі патології ЛОР-органів
  • Гострі кишкові інфекції
  • Гострі алергічні стани
  • Захворювання сечостатевої системи
  • Бешиха
  • Гнійно-запальні захворювання м’яких тканин
  • Гострі стани черевної порожнини
  • Стани, що потребують невідкладної травматологічної допомоги

Також для дітей працює відділення інтенсивної терапії.

В медичному домі Odrex ви можете оформити річну програму страхування вашої дитини «Турбота про дітей 24/7» – так ви завжди будете спокійними про її здоров’я. Проконсультуватись щодо страховки можна за телефоном +38 (048) 752-88-80. А записатись на прийом до педіатра чи іншого фахівця Odrex можна через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30. Викликати швидку для дитини можна за коротким номером 9000 або +38 (048) 752-9000.

Що робити, якщо у дитини виявили анемію?

Опубликовано: 18.11.2022 о 11:36

Автор:

Категории: Блог,Статті

Тэги:

Що таке анемія?

Якщо говорити простими словами, анемія – це зниження обсягу гемоглобіну в одиниці крові. Ця недуга призводить до виникнення кисневого голоду тканин, бо саме гемоглобін є основним компонентом еритроцитів, яких вважають відповідальними за транспортування кисню до органів.

Норма гемоглобіну залежить віку. Наприклад, у немовлят нормальним вважається рівень 220, у підлітків 14-15 років – вже від 140 до 160.

Розрізняють перший, другий та третій ступені або стадії анемії. При гемоглобіні від 90 до 110 у пацієнтів діагностують перший ступінь, від 70 до 90 – другий, а якщо позначка нижче за 70 – третій. Найважчим є третій ступінь анемії, в таких випадках іноді хворого доводиться екстрено госпіталізувати для інтенсивного лікування.

Анемії бувають різними. Здебільшого на консультацію в поліклініку до гематолога звертаються саме з дефіцитними анеміями, коли організму дитини не вистачає певних мікроелементів. Наприклад, заліза, вітаміну B12, фолієвої кислоти чи інших. Серед причин появи анемії можуть бути:

  • Порушення годування, через що у дитини з’являється дефіцит мікроелементів.
  • Поведінка дитини. Часто дівчата-підлітки намагаються схуднути, але неправильно підбирають дієти.
  • Патології шлунково-кишкового тракту, через що не всмоктуються мікроелементи. Дитина начебто якісно і регулярно харчується, але при цьому анемія розвивається. В такому разі необхідне обстеження у гастроентеролога, щоб перевірити, чи немає поверхневого гастриту, гастродуоденіту, запорів – це часта проблема у підлітків через малорухливий спосіб життя. Всі ці хвороби можуть призводити до анемій.
  • Підвищена крововтрата, наприклад, у дівчат в період становлення, коли з’являються місячні.
  • Занадто важкі фізичні навантаження у хлопчиків теж можуть призводити до анемій.
  • Підвищене руйнування еритроцитів (гемолітичні анемії).
    Будь-яка інфекція, антибіотики, алергія також серед причин. У нас навіть була історія, коли перед 1 вересня в школі пофарбували клас неякісною фарбою, дитина за 4 дні потрапила до лікарні з гемолітичним кризом з різким падінням гемоглобіну.

У 99% випадків такі процеси – оборотні, вчасне лікування яких призводить до повного одужання. Є невелика група важких анемій – апластичних, при яких фіксується недостатність роботи кісткового мозку. Це досить серйозна проблема, яка іноді вимагає тяжкого лікування, аж до трансплантації кісткового мозку. З позитивного – такі анемії зустрічаються не так часто.

Основні симптоми анемії. Як її вчасно виявити?

Перше, на що звертають увагу батьки – це те, що дитина стає млявою. Коли вони приходять на прийом, розповідають, що їхній син або донька бігали, як дзиґи, не могли всидіти на місці, а зараз хочуть присісти, прилягти та надають перевагу спокійним іграм. Також у маленьких пацієнтів спостерігається блідість шкірних покривів. Так, буває ситуація, коли у дитини просто такий тон шкіри від природи, але коли раніше після прогулянки її щоки та вушка ставали рожевими, а тепер ні – то це привід задуматися, чи це не ознака зниження рівня гемоглобіну. Також на цю недугу вказують випадіння волосся і порушення росту нігтів.

Як попередити розвиток анемії?

Якщо ж анемію не лікувати, то можуть з’явитись порушення роботи нервової системи, затримка психомоторного та розумового розвитку. Еритроцити є основним переносником кисню, і якщо він не надходить у головний мозок, гальмується розвиток всіх функцій. Тому важливо попереджати хворобу – регулярні прогулянки на свіжому повітрі, раціональне харчування, здоровий спосіб життя – серйозні вороги анемії. Якщо ж помітили симптоми, описані у цій статті, у своєї дитини, не займайтесь самолікуванням, а одразу ж звертайтесь до фахівців.

Наталія Молодець консультує в багатопрофільному центрі Odrex на вул. Розкидайлівській, а також працює в дитячому стаціонарі «Одрік». Ви можете записатись на її консультацію через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Консультація ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex за зниженою ціною

Опубликовано: 16.11.2022 о 16:35

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Рух — це природна та базова здатність людини. Під час руху в роботу включаються майже всі органи та системи організму. Рухова активність добре стимулює мозкову діяльність, а також дозволяє контролювати свою вагу та справлятись зі стресом.

На жаль, існують чинники, які обмежують природну можливість руху. Це можуть бути вроджені або набуті вади та захворювання опорно-рухового апарату.

В Медичному домі Odrex лікуванням опорно-рухового апарату займається команда досвідчених ортопедів-травматологів. Вся необхідна діагностика, консервативне і хірургічне лікування проводиться на базі Медичного дому з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта та з використанням найсучаснішого обладнання та якісних матеріалів, а крім операцій наші лікарі виконують також корекцію супутніх патологій.

Звертатись за консультацією ортопеда-травматолога необхідно у таких випадках:

  • захворювання опорно-рухового апарату,
  • садна, рани, забої,
  • переломи, струси, вивихи,
  • розтягнення зв’язок, надриви сухожиль, розриви м’язів,
  • синдром тривалого здавлення.

Більш детально про напрямок ортопедії і травматології в Медичному домі Odrex читайте на нашому сайті.

* Спеціальна пропозиція діє з 14.11.2022 по 31.01.2023 в Медичному домі Odrex за адресою: Розкидайлівська, 69/71 та Поліклініка всієї сім’ї Odrex на Сахарова, 1б/2 і не поширюється на консультації дитячих травматологів та запрошених спеціалістів.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Odrex став медичним партнером «Чорноморця»: відтепер лікарі клініки дбають про здоров’я спортсменів

Опубликовано: 16.11.2022 о 12:00

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

В 13-му турі стадіон «Чорноморець» знову приймав гостей: грати з одеситами приїхали футболісти ФК «Львів». На цей раз успіх був у руках господарів. Вітаємо гравців «Чорноморця» з блискучою перемогою з рахунком 2:0!

Партнером клубу на матчах виступає Медичний дім Odrex. На грі з киянами про здоров’я спортсменів дбали фельдшер Григорій Плингей, лікарка Юлія Галущенко та водій Микола Хапокниш, з львів’янами – фельдшер Іван Горейда, лікар Олександр Коваленко та водій Андрій Войнович. Відтепер фахівці Odrex супроводжуватимуть усі матчі клубу на стадіоні, щоб в разі чого вчасно надати медичну допомогу гравцям.

Принагідно подякуємо бійцям ЗСУ за можливість проводити матчі в безпеці!

Нагадуємо вам, що невідкладну допомогу ми надаємо цілодобово. Приймальне відділення на Розкидайлівський, 69/71 приймає по самозверненню або через будь-яку швидку допомогу. Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.

Всесвітній день боротьби з діабетом та день ендокринолога 2022

Опубликовано: 14.11.2022 о 17:45

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Всесвітній день боротьби з діабетом та день ендокринолога відзначають 14 листопада, у день народження сера Фредеріка Бантинга, канадського лікаря та фізіолога, одного з відкривачів гормону інсуліну. Саме завдяки відкриттю Бантінга та його колег у пацієнтів уперше з’явилася надія на тривале, повноцінне життя, вони перестали помирати безпосередньо від цукрового діабету. А успіхи діабетологів останніх десятиліть — привід з оптимізмом дивитись на розв’язання проблем, які спричиняють діабет.

100 років, 9 місяців, 22 дні тому Леонард Томпсон отримав першу успішну ін’єкцію інсуліну. Відтоді сучасне лікування та контроль цукрового діабету дають змогу пацієнтам жити без обмежень, але проблема зростаючої кількості хворих вимагає уваги.

Щоби запобігти розвитку діабету другого типу, варто, як мінімум, стежити за способом життя: зберігати здорову вагу, бути фізично активним, обдумано харчуватися, уникати куріння.

Цукровий діабет 1 типу може розвинутися в людей із подібним сімейним анамнезом, але він також розвивається в людей без сімейної історії діабету. У будь-якому випадку люди, у яких розвивається діабет, мають один або кілька генів, які роблять їх сприйнятливими до захворювання. Фактори довкілля та вплив певних вірусів також можуть спричиняти аутоімунну відповідь.

В Odrex працює досвідчена команда ендокринологів, які ведуть прийом у багатопрофільному центрі на Розкидайлівській, Поліклініках на Сахарова та в Чорноморську. Вітаємо з професійним святом ендокринологів Вероніку Непораду, Світлану Костецьку, Лілію Руських, Ольгу Грекову та Ганну Чернявську!

Головне в контролі діабету будь-якого типу — вчасне звернення та грамотний нагляд лікаря. Також у Медичному домі проводять баріатричні операції для пацієнтів із метаболічними розладами або ожирінням, які допомагають узяти діабет під контроль та навіть забути про нього.

Нагадуємо, що записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/ або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Фахова школа з майстер-класом: «Роль УЗД в роботі лікаря акушер-гінеколога та репродуктолога»

Опубликовано: 14.11.2022 о 13:07

Автор:

Категории: Блог,Новини

Тэги:

Організатором та лектором школи була Олена Сусідко — кандидат медичних наук, медичний директор «Медичний центр доктора Ніколаєва», директор Української філії Міжнародної школи з медичного ультразвуку ім. Яна Дональда. Модератором — Олена Долгущина, лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії. Центр репродуктивного здоров’я ″Gameta″. Стаж роботи за фахом 32 роки, член УДК-УАФУД

В теоретичній частині ми поговорили про стандарти медичної допомоги, пренатальний комбінований скринінг, предиктори перинатальних ускладнень та розібрали наказ № 1437 від 09.02.22 щодо пренатальної діагностики. Також ми розібрали цікаві та рідкі приклади з практики, обговорили тему «сірої зони» в акушерстві та УЗД: рубець на матці, сімфізіальна щілина, шийка матки та поговорили про еластографію в акушерстві.

Практична частина складалась з проведення майстер-класу з УЗД в акушерстві розбору алгоритмів обстеження в залежності від триместру вагітності та лайфхаків для початківців. Окремо ми розглянули та обговорили техніку виведення 3/4D, еластографії та розглянули питання про формування висновків та надання рекомендацій.

Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та дискусії, ділимося фотозвітом і чекаємо вас на нових заходах в Medical Hub Odrex.