Сергій Петрович — пластичний хірург і хірург вищої категорії, який має понад 35 років стажу у хірургічній справі.
Під час консультації хірург визначає, який обсяг втручання варто обрати, підбирає методику, додатково проводить прогноз результатів операції. Якщо необхідно, можливо запланувати симультанні операції і вирішити як медичну, та і естетичну проблему — наприклад, виправити викривлення носової перегородки та зробити пластику носа.
Напрямки роботи лікаря Тижневого:
Операції на грудях будь-якої складності, такі як маммопластика, мастопексія та редукційна маммопластика, корекція ореоли та сосків, ліпофілінг молочних залоз.
Пластичні операції тіла: абдомінопластика, ліпосакція тулубу та кінцівок, підтяжка внутрішніх поверхонь стегон, пластика інтимної зони, ендопротезування або ліпофілінг ягодиць та гомілок.
Пластичні операції обличчя та шиї: блефаропластика, кантопексія, міопексія, видалення комків Біша, темпоральний ліфтинг, ринопластика, отопластика, ліпосакція підборіддя та брилів, ліпографтинг обличчя.
Записатись на консультацію Сергія Петровича можна в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30, а також на сайті або через мобільний додаток.
Захід був спрямований на популяризацію здорового способу життя і спорту та зібрав багато мешканців Одеси та гостей нашого міста.
Учасники змагань пробігли дистанції 5 та 10 кілометрів, а організатором заходу виступили Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та громадська організація «Залізний клуб».
За здоров’ям та безпекою бігунів та глядачів на змаганнях слідкували фельдшери Швидкої допомоги Odrex Олександр Українець, Сергій Нікітін та водій Андрій Горбель.
Ділимось з вами фотозвітом зі змагань та нагадуємо, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора.
Дякуємо Збройним силам України за те, що ми маємо можливість брати участь у таких змаганнях. Бажаємо всім здоров’я, натхнення та добра!
Як це працює? Медсестра чіпляє поряд з місцем уколу бджілку, вона легко вібрує та охолоджує. Але головний плюс не в знеболенні – пристрій яскраво виглядає і допомагає лікарю перетворити процес щеплення на цікаву гру. Тож дитина відволікається, і вакцинація проходить для неї непомітно. А після щеплення — нагода за відвагу.
Записатись на щеплення та консультацію фахівця в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Щоб хоча б трохи полегшити його роботу, дотримуйтесь цих простих правил:
уникайте тривалого перебування на відкритому сонці,
пийте достатньо води,
не стресуйте (принаймні намагайтесь).
А також дивіться інтерв’ю завідувачки стаціонару, кардіолога вищої категорії Усенко Олени Анатоліївни на 1му міському телеканалі.
«Червоні прапорці», які свідчать про хворобу серця:
біль в грудній клітці або під час, або одразу після фізичного або психічного навантаження (давлячий біль, пекучий, може переходити в ліву руку, нижню ліву щелепу та в лопаткову область),
біль в стані спокою проходить або зменшується.
Багато хто вважає, що серцевий біль локалізується тільки з лівого боку, але це не так. Біль може відчуватись і за грудиною посередині, і взагалі нагадувати печію. Тож дуже важливо не ігнорувати сигнали організму і звертатись по допомогу вчасно.
Порада від лікаря: серце любить рух. Тож намагайтесь частіше ходити пішки замість їзди в машині, катайтесь на велосипеді, плавайте. Звичайно, якщо ваше серце здорове. А якщо маєте патології, обговоріть допустиме навантаження з лікарем.
Записатись на консультацію Олени Анатоліївни ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
І хоча новоутворення доброякісне та після радикального видалення не залишає про себе згадок, але потребує дуже делікатної та точної роботи нейрохірурга.
Команді фахівців Медичного дому – нейрохірургу та кандидату медичних наук Андрію Обливачу й нейрохірургу Владиславу Свєтлицькому все вдалось – після операції минуло всього 2 місяці, а пацієнт вже чудово почувається. Дивіться історію його лікування в нашому сюжеті.
Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Імунітет від захворювань можна отримати активним або пасивним способами:
Активна імунізація — це власне введення вакцини і тим самим стимуляція організму до первинної відповіді на збудник захворювання. При повторному контакті зі збудником це захищає людину від розвитку захворювання — в ідеалі, на все життя.
Пасивна імунізація — безпосереднє введення антитіл. Короткочасний захист людям, які зазнали або будуть піддаватися впливу певного патогену, і зазвичай використовується пацієнтами з ослабленим імунітетом, які не здатні виробити ефективну імунну відповідь за допомогою активної імунізації.
От і все, що може насправді «зміцнити» імунітет.
Оглянемо вакцинацію для здорових дорослих.
Вакцинація проти COVID-19
Перше захворювання, вакцинація від якого рекомендована всім віковим категоріям. Дво- або трисерійне введення вакцини з наступним веденням бустеру (вводять принаймні через півроку після завершення будь-якої первинної серії).
Вакцинація проти грипу
Інактивована вакцина від грипу або рекомбінантна вакцина показа всім віковим категоріям — одна доза вакцини щорічно. Для вікової категорії 18 – 50 років також рекомендована жива вакцина проти грипу – одна доза щорічно.
Вакцинація проти правця, дифтерії
Ревакцинація кожні 10 років після останнього введення АДС-м. Тобто, якщо в дитячому віці остання ревакцинація була в 16 років (як за календарем), то наступного разу треба щепитись в 26. А якщо раніше ви не отримували серію вакцинації від правця, дифтерії та коклюшу, схема наступна: I доза АДС-м, потім, через 4 тижні, II доза та III доза — через 6-12 місяців.
Вакцинація проти кору, паротиту та краснухи
Якщо раніше не вакцинувались, рекомендовано введення однієї дози вакцини для людей не старше 65 років. Перевірити, чи є у вас імунітет від кору, можна за аналізом крові.
Вакцинація проти вітряної віспи
Якщо відсутній імунітет — дві дози вакцини з інтервалом від 4 до 8 тижнів.
Щеплення від вірусу папіломи людини
Вакцинація проти ВПЛ, так звана «вакцина від раку» рекомендована всім до 26 років. Але на основі останніх клінічних досліджень рекомендовано вакцинуватись і дорослим від 27 до 45 років – трьохдозовою схемою.
З 15 років рекомендовано три дози вакцини: I доза, II доза через 2 місяці від першої, III доза через 5 місяців від першої дози.
Від 9 до 14 років застосовується вакцинація двохдозовою схемою. Другу дозу необхідно вводити між 5 та 13 місяцями після введення першої дози. У разі, якщо друга доза вакцини була введена раніше, ніж через 5 місяців після першої дози, завжди повинна вводитися третя доза.
Пневмококова вакцинація
Планова вакцинація однією дозою рекомендована всім дорослим віком від 65 та декому від 19 до 64 (з певними основними захворюваннями або іншими факторами ризику: особи, які страждають на хронічні захворювання легень, нирок, серцево-судинної системи, цукровий діабет та інші патології; люди з порушеннями імунітету – особи із ВІЛ, туберкульозом, онкохворі).
Щеплення від гепатиту А
Захисту від гепатиту А потребують дорослі, які відповідають одному з критеріїв:
проживання у регіоні з ендемією гепатиту А,
наявність хронічних захворювань печінки,
наявність ВІЛ,
вагітність,
тісний особистий контакт з хворим на гепатит А.
В такому разі схема щеплення наступна: двохдозова серія HepA Havrix з інтервалом від півроку до року або три дози HepA-HepB Twinrix через з інтервалами в місяць та півроку.
Щеплення від гепатиту В
Всім дорослим до 65 років рекомендовано вакцинуватись від гепатиту В, якщо раніше ви не були щеплені трьохдозовою схемою щеплення з інтервалами в місяць та півроку. А більшість з дорослих, народжених до 2000 року — не була вакцинована.
Менінгококова вакцинація
Про вакцинацію (однією дозою) варто замислитись тим, хто має один з критеріїв, які підвищують ризик розвитку менінгококової інфекції:
ВІЛ-інфекція,
аспленія (відсутність селезінки),
робота в мікробіологічній лабораторії,
призов на військову службу,
подорож до ендемічних регіонів або проживання в них,
знаходження в зоні спалаху інфекції.
Записатись на консультацію Еліни Олександрівни можна через форму на сайті, за допомогою мобільного додатку або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. Також з Еліною Гонтаренко можна укласти декларацію дорослим у Медичному домі на Розкидайлівській.
Залишити заявку на укладання декларації можна за посиланням.
Записатись на консультацію Василя Дмитровича ви можете через форму на сайті, за допомогою мобільного додатку або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Завдяки останнім досягненням у сфері ультразвукової технології, система Juniper пропонує неперевершений рівень чіткості та точності зображення, що дозволяє нашим медичним фахівцям отримувати зображення високої роздільної здатності, які можуть бути вирішальними при діагностиці широкого спектра медичних станів. Вдосконалені датчики підтримують різноманітні клінічні програми загального використання, кардіології та жіночого здоров’я, еластографії печінки, доплерівських досліджень тощо.
Основні переваги нового УЗД-апарату:
Виняткова якість зображення допомагає нашій медичній команді виявляти навіть найдрібніші аномалії, сприяючи ранньому виявленню та більш точній діагностиці.
Універсальність: Від кардіоваскулярних оцінок до досліджень м’язово-скелетної системи, ACUSON Juniper охоплює широкий спектр медичних спеціальностей, роблячи його універсальним інструментом.
Ефективність: Завдяки спрощеному робочому процесу та зручному інтерфейсу система Juniper оптимізує процес сканування, дозволяючи проводити дослідження швидше.
Ергономіка та комфорт. Апарат значно менше, легше (аж на третину) та інтуїтивніше за своїх «колег». А для пацієнта — тиха обстановка без стресу: рівень звуку на 40% тихіше, ніж у середньому в системах цього класу. Краща ергономіка дозволяє лікарю бути максимально сконцентрованим на діагностичному процесі.
Придбання ультразвукової системи ACUSON Juniper означає ще один великий крок вперед у нашому зобов’язанні надавати високоякісні медичні послуги. А їх у нас з’явилось аж двоє, що вдвічі краще!
Але технології, навіть надсучасні — лише половина справи. До кожного нашого апарату експертного класу потрібен хороший фахівець. І ми саме зараз розшукуємо і лікарів ультразвукової діагностики. Детальніше за посиланням.
А записатись на діагностику можна на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Їх використовують в багатьох країнах світу для лікування таких станів:
розсіяний склероз,
м’язові спазми,
лікування больових синдромів тощо.
Про медичний канабіс в етері 1го міського телеканалу розповів Сергій Щербаков — заступник медичного директора з медичної частини, кандидат медичних наук, анестезіолог Odrex. Зокрема, Сергій Сергійович відповів на наступні питання:
Що таке медичний канабіс? Чим він відрізняється від рекреаційного?
Як канабіс може використовуватись в медицині?
Яким категоріям пацієнтів допоможуть ліки на основі канабісу?
Противники законопроєкту кажуть, що є безпечніші, ніж канабіс, аналоги. Це так?
Чи може медичний канабіс викликати залежність?.
Важливо те, що в Україні вже використовують наркотики з медичною ціллю. Наприклад, фентаніл, промедол та морфін – це опіоїдні препарати, які можуть мати досить виражені побічні ефекти. Препарати ж на основі канабісу несуть організму набагато менше шкоди.
Для лікування больового синдрому в онкохворих використовується схема, при якій терапію починають з нестероїдних протизапальних препаратів, які несуть найменше шкоди, і поступово переходять до опіоїдних препаратів, які є більш шкідливими, але дієвішими. Є хворі, яким така схема не підходить, при цьому законної альтернативи для таких пацієнтів поки що не існує.
Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Оскільки гіпоспадія – вроджене захворювання, його можуть діагностувати вже в пологовому будинку. Але іноді стається так, що легкі форми виявити вдається не одразу, тому батькам хлопчиків варто знати, на що звертати увагу, щоб не пропустити розвиток патології:
малюк має проблеми із сечовипусканням (воно утруднене, витікає повільно та не в тому напрямку, як зазвичай має бути),
деформація статевого органу,
зміщений отвір уретри (може бути трохи вбік або вниз),
крайня плоть має змінений вид.
До речі, хоча гіпоспадія найчастіше виявляється у хлопчиків, але хвороба може виникати й у дівчат. За таких вкрай рідкісних випадків теж виявляється деформація сечовипускального отвору.
Незважаючи на те, що поспадію може виявити хірург при плановому огляді (фахівець має оглядати дитину в 1 місяць, 3, 6 та 12, потім в 3 роки, 6, 11 та 15), батьки теж мають знати симптоми, щоб якщо що, звернутись за допомогою позапланово – якщо не лікувати хворобу, вона може призвести до небезпечних ускладнень в майбутньому.
Щоб діагностувати хворобу, лікар може призначити такі обстеження:
лабораторні аналізи,
ендоскопічне обстеження,
рентген із контрастом,
УЗД,
МРТ,
урофлоуметрію тощо.
Самостійно призначати собі діагностику не варто – лікар має індивідуально обрати метод з огляду на форму хвороби.
Гіпоспадія може мати неприємні «бонуси» і супроводжуватися іншими хворобами сечостатевої системи.
Причини виникнення гіпоспадії
Остаточно визначити причину розвитку хвороби в кожному конкретному випадку неможливо. Можна лише припускати, що певні фактори могли вплинути:
спадковість,
гормональний дисбаланс у матері,
гормональні контрацептиви (для усунення цього ризику майбутній мамі бажано за рік до запланованої вагітності перестати їх приймати),
штучне запліднення тощо.
Як лікувати гіпоспадію?
В лікуванні гіпоспадії лише один шлях – хірургічний. Причому затягувати з втручанням не варто – це і підвищує розвиток ускладнень, і розвиває в дитини психологічні проблеми.
Оптимальний вік для операції – від пів року до 4 років.
Чому оперувати гіпоспадію варто в Odrex?
Досвідчена команда фахівців, яка вміє працювати з дітьми,
Сучасне обладнання,
Можливість за необхідності оперативно отримати консультацію з будь-яким іншим фахівцем,
Мультидисциплінарність: діагностика, лікування та реабілітація в одному місці.
А що якщо не лікувати?
Якщо проблему ігнорувати у дитинстві, вона не щезне, а навпаки, призведе до ще більш серйозних проблем у дорослому віці:
болю при ерекції,
розвитку безпліддя,
нориці тощо.
Записатись на консультацію Михайла Сергійовича ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.