Підрозділи
Послуги та процедури
- Консультація ендокринолога
- Консультація ендокринолога з питань зайвої ваги
- Консультація дитячого ендокринолога
- Консультація гінеколога-ендокринолога
- УЗД щитовидної залози – ультразвукове обстеження, яке дозволяє побачити наявність запальних процесів, пухлиноподібних утворень та вузлів, а також будь-які інші вади.
- Еластографія - ультразвукове обстеження, що спирається на параметри еластичності тканин, фіксуючи їх частоту скорочень. Цей вид діагностики застосовується для визначення злоякісності вузлових утворень щитовидної та молочної залози. лабораторні аналізи (кал, сеча, кров)
- КТ (комп'ютерна томографія)
- МРТ (магнітно-резонансна томографія)
- Глюкомоніторинг - вимірювання показників цукру в крові
- Цілодобовий моніторинг рівня цукру в крові I-Pro 2
- Пункція ТАПБ (тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія)
- Медикаментозне лікування
- Лікування ожиріння
- Баріатрична хірургія
З яких питань звертатись?
Ендокринна система об'єднує залози внутрішньої секреції та нейроендокринні структури. У залозах внутрішньої секреції ендокринні клітини зібрані в межах кожної окремої залози (щитовидна, паращитовидна, підшлункова та інші). А нейроендокринний відділ представлений ендокринними клітинами, розташованими в різних органах: у нирках, печінці, шлунку, серці.
- Дифузний зоб (рівномірне збільшення об'єму щитовидної залози), вузлові форми зобу та тиреоїдити (запалення щитовидки)
- Цукровий діабет – хронічне прогресуюче ендокринне захворювання, пов'язане з відносним або повним дефіцитом інсуліну - гормону підшлункової залози.
- Нецукровий діабет – захворювання, пов'язане з порушенням роботи гіпоталамуса або гіпофіза, проявляється у поліурії – виділенні від 5 та більше літрів сечі на добу та полідипсії – надмірній спразі.
- Ожиріння – це хронічне прогресуюче захворювання, яке характеризується надмірним відкладенням жирової тканини в організмі та призводить до надмірної маси тіла.
- Гіперпролактинемія це захворювання, яке супроводжується підвищеним вмістом пролактину (гормону гіпофіза) у крові
- Захворювання надниркових залоз (синдром Конна) – розвиток доброякісної пухлини кори надниркових залоз. Кора надниркових залоз виробляє надмірно гормон альдостерон. Спостерігається стійке підвищення артеріального тиску та зменшення вмісту калію у плазмі
- Хвороба Іценко-Кушинга – захворювання головного мозку, що супроводжується підвищеним виробленням у гіпофізі адренокортикотропного гормону, що відповідає за нормальне функціонування надниркових залоз.
- Гіпопаратиреоз – захворювання, яке пов'язане з недостатнім виробленням гормону паращитовидних залоз. Вміст кальцію в крові зменшується, зростає нервове збудження.
- Гіперпаратиреоз – недуга, при якій в організмі виробляється надмірна кількість гормону паращитовидних залоз, вміст кальцію в крові зростає, а його концентрація у кістковій тканині зменшується. Кістки стають більш схильними до переламів.
- Остеопороз – захворювання, внаслідок якого порушується метаболізм кісткової тканини, знижується її щільність та підвищується ламкість кісток.
- Пухлини щитовидної залози