Щодня здорове серце робить колосальну роботу — качає 2000 літрів крові через 90 тисяч кілометрів кровоносних судин.
Серце — це перша скрипка нашого організму. І як у першої скрипки в оркестрі серце має дуже важливу роль — безперервно прокачувати кров через тіло.
За даними Всесвітньої федерації серця, у 80% випадків смерті від інфарктів та інсультів можна уникнути, якщо вести здоровий спосіб життя, контролювати вживання тютюну, харчування та фізичну активність. Зберігати своє серце необхідно з самого дитинства, тому що з віком ризик серцево-судинних захворювань збільшується.
Клініка Серця Odrex — це команда, де успіх здоров’я та життя пацієнта залежить від злагоджених дій кожної ланки великого ланцюга.
Лия Смекун — маркетолог, основатель и куратор Medical Business Forum, преподаватель авторского курса «Интернет-маркетинг» для специалистов, автор статей о частном медицинском бизнесе.
В рамках встречи знаток маркетинговых технологий поделилась информацией, как создать свой деловой имидж и грамотно вести страницы в соцсетях для распространения сведений о себе как о специалисте той или иной отрасли. О событии подготовила материал “Думская-ТВ”.
Михайло Сербул — хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, Заслужений лікар України.
Наш гість — завідувач хірургічного стаціонару Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами
Іменитий хірург — автор понад півсотні наукових праць, присвячених лапароскопічній хірургії. Випускник Європейського інституту телехірургії у Страсбурзі. Проходив стажування не лише в Європі, а й у Китаї, Гонконзі, Південній Кореї, США.
Тема доповіді професора — “Невдачі в баріатричній хірургії”.
Михайло Сербул спеціалізується на баріатричній хірургії, виконанні органозберігаючих операцій на органах травлення, нирках та надниркових залозах, селезінці, видаленні гриж, пластичних операціях, ендокринній хірургії, урології, онкології.
Друга міжнародна науково-практична конференція “Баріатрія сьогодні. Хірургічне лікування ожиріння» проходитиме 19-20 жовтня у Medical Hub Odrex.
Ми запровадили програму підписання декларації з лікарями у рамках роботи з Національною службою здоров’я України.
НСЗУ — національний страхувальник, який укладає договори з медустановами та закуповує у них послуги з медичного обслуговування населення, а також контролює виконання умов договорів та оплачує надані за ними послуги.
Договір Медичного дому з НСЗУ набирає чинності з 1 жовтня 2018 року.
Подробиці у відеорепортажі Думська ТБ.
Дізнатись більше про декларацію із сімейним лікарем Медичного дому Odrex можна на нашому сайті:
Андрей Бутенко и Руслана Воронина проинформировали, что в клинике есть возможность подписать договор с семейным врачом и пояснили, какое преимущество от этого получает пациент. Детально познакомили с основным алгоритмом подписаний деклараций. И коснулись темы программ годового медобслуживания, которые дополняют услуги НСЗУ.
Кроме того, руководитель службы скорой помощи поделилась информацией о технических возможностях скорой и командном ресурсе.
Вероніка Непорада поділилась відомостями про те, що таке морбідне ожиріння та які зміни воно викликає в організмі. Зазначила, яка основна причина ожиріння, ніж корисна баріатрія, наскільки худнуть огрядні люди після такої операції, як підтримувати свою масу тіла, що нормалізується, надалі.
З порадами ендокринолога ви можете ознайомитись нижче.
Гінеколог Медичного дому Odrex Ольга Гнатенко відвідала 15 Конгрес Європейського товариства контрацепції та репродуктивного здоров’я у Будапешті.
В рамках заходу пройшли лекції, круглі столи, майстер-класи та виставки, присвячені новітнім розробкам та досягненням у галузі гінекології та репродуктології.
У конгресі взяли участь представники громадських організацій, науковці та лікарі. Усі фахівці змогли не лише дискутувати, а й обмінятися досвідом щодо обговорення актуальних питань.
Докладніше про напрямок можна прочитати на сторінці гінекологіі.
Більшість українців, як і раніше мають розпливчасте уявлення про те, якого роду обстеження потрібно проходити регулярно. Тим часом, профілактичні огляди рятують життя — так сталося і у нашого пацієнта.
Простат специфічний антиген — онкомаркер, рівень якого необхідно контролювати всім чоловікам старшим 50 років. Ця проста методика — основа профілактики запущеного раку простати. Коли виявляють підвищення рівня PSA, наступна дія — МРТ, яка визначає показання до біопсії і, при необхідності, до лікування.
Саме так пройдений в нашій клініці чек-ап виявив у чоловіка пухлину на ранній стадії. Олександр Конопко і Сергій Шамраев провели чоловікові радикальну простатектомію — малоінвазивним способом, через 5 проколів.
За час операції хірурги видалили не тільки передміхурову залозу і навколишні її насінні бульбашки, але і більш 30 лімфатичних вузлів. Видалити всі лімфовузли було особливо важливо тому, що це попереджає розвиток метастазів і дозволяє виставити показання до необхідності комбінованого лікування.
Малоінвазивна методика дозволила чоловікові піднятися вже на наступний день — і самостійно піти додому через 5 діб. Хоча повне відновлення чекає пацієнта протягом місяця, він уже повертається до звичного життя: в майбутньому йому досить здавати простатоспецифічний антиген і проходити рутинні дослідження.
Відкрита операція
Останні роки лапароскопічна хірургія завойовує собі все більше простору, однак випадки, коли необхідна класична хірургія, все ще бувають. А серед факторів, які визначають вибір втручання — і вимушене положення тіла під час операції, і підвищення внутрішньочеревного тиску.
Так, у одного з наших пацієнтів з раком передміхурової залози склалося відразу кілька факторів, через які хірурги-урологи зупинилися на відкритій операції:
обсяг пухлини — більше 100 кубічних сантиметрів: для хірургів лапараскопічне видалення пухлини такого розміру — технічно складне, а тривалість операції — висока.
надмірна вага і супутні йому проблеми: до моменту операції пацієнт важив більше 120 кг. У чоловіка виражений остеохондроз хребта, зайва вага була причиною обмеження екскурсії легень.
особливості проведення лапароскопічної операції: пацієнт тривалий час знаходився б в положенні, при якому голова знаходиться нижче рівня таза, а це могло призвести до віддалених наслідків — через супутні захворювання.
Відкрита операція пройшла успішно: за кілька годин була видалена передміхурова залоза разом з насіннєвими бульбашками і лімфатичними вузлами. У підсумку — повне утримання сечі і збережена потенція.
Рік тому одним із наших пацієнтів став Василь Колопач, який надійшов із вагою 240 кілограм у рамках телепроекту СТБ.
Василь пройшов низку обстежень та баріатричну операцію з резекції шлунка.
Фахівці Odrex готові допомогти навіть у найскладніших випадках, коли надії практично не залишилось.
Докладніше про конференцію розповідає керівник напряму баріатрії Медичного дому Odrex – Андрій Фомін. Доктор Фомін — завідувач хірургічним відділенням, член Міжнародної федерації хірургічного лікування ожиріння (IFSO), Української асоціації баріатрії, учасник національних та міжнародних баріатричних конференцій, конгресів, майстер-класів з баріатрії на базі Sachsenhausen Hospital (Франкфурт-на-Майні) Dundee Institute (Шотландія, Велика Британія).