Дослідження допоможе визначити причини болю в животі або здуття, перевірити наявність каменів у нирках, розладів печінки, пухлин та кіст, багатьох інших захворювань. Також ультразвукове дослідження показує аномалії будови, збільшення або зміщення органів.
Коли роблять УЗД черевної порожнини та заочеревинного простору:
За призначенням лікаря.
У разі розладів травлення: здуття, нудота, печія, закреп або діарея, неприємний запах або присмак у роті.
За наявністю порушень сечовипускання: утрудненого, частого або з домішками крові.
За наявністю болю або важкості в попереку або під ребрами.
Після травм в ділянці живота.
У разі підозри на наявність новоутворень.
Коли слизові оболонки, шкіра та очні склери фарбуються в жовтий колір.
За наявністю деяких симптомів незрозумілої етіології: постійно підвищеної температури, різких змін маси тіла тощо.
У Поліклініці на Сахарова УЗД проводять на експертному апараті Siemens. Це швидко, інформативно та безпечно.
Про підготовку до ультразвукових досліджень можна дізнатись за посиланням.
Записатись на УЗД ви можете через форму на сайті або в операторів кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30 (цілодобово).
* Під безкоштовним мається на увазі придбання пакету «Акційне УЗД. Черевнева порожнина та заочеревинний простір». Пропозиція діє з 1.07.2022 по 31.07.2022 за адресою: Одеса, вул. Академіка Сахарова, 1б/2.
При ендометріозі клітини внутрішньої оболонки матки розростаються за її природні межі, викликаючи запалення навколишніх тканин, внаслідок чого у жінки виникає больовий синдром.
Про правильну діагностику та лікування ендометріозу матки в інтерв’ю Головного медичного каналу розповіла акушер-гінеколог вищої категорії, хірург-гінеколог, онкогінеколог Медичного дому Odrex — Ольга Куліш.
Під час інтерв’ю Ольга Миколаївна просто і зрозуміло відповіла на такі питання:
Як проходить обстеження при ендометріозі?
В яких випадках і коли проводять ультразвукову діагностику при ендометріозі?
Чому при ендометріозі застосовують саме лапароскопію?
Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.
Про симптоми ендометріозу ви можете дізнатись інформацію в нашому минулому відео за посиланням: https://youtu.be/Hgxny0SxlL8
Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.
Разом із тим, брак води й недостатня гігієна може викликати виникнення або загострення захворювань шкіри у тих, хто зараз захищає країну.
Нещодавно в студію Першого міського каналу завітала дерматолог, онкодерматолог Медичного дому Odrex, Юлія Теплюк, яка поспілкувалась з ведучою про дерматологічні хвороби й догляд за шкірою в умовах воєнного стану.
Зокрема, під час інтерв’ю Юлія Владиславівна відповіла на такі питання:
Які дерматологічні захворювання можуть виникати у військових?
Як стрес впливає на загострення дерматологічних захворювань у військових і цивільних?
Як доглядати за шкірою в умовах водного дефіциту?
Який алгоритм дії пацієнта, при виявленні проблем зі шкірою?
Як проходить лікування онкологічних захворювань під час війни?
Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.
Записатись на консультацію дерматолога в Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.
Юлія Теплюк приймає пацієнтів у Медичному домі Odrex на Розкидайлівській, 69/71 та в Поліклініці всієї сім’ї в Южному.
Холера — особливо небезпечне інфекційне захворювання, яке може, спричинити смерть людини і здатне до епідемічного розповсюдження. Збудником хвороби є холерний вібріон (Vibrio cholerae), токсини якого вражають тонку кишку, та викликають рідку діарею та блювоту. У травні представники Всесвітньої організації охорони здоров’я повідомили про можливий спалах захворювань на холеру на тимчасово окупованих територіях.
Зокрема, Анастасія Сергіївна відповіла на питання, які турбують багатьох із нас, а саме:
Що таке холера і як вона передається?
Чим страшна епідемія холери?
Яка профілактика кишкових інфекцій та холери?
Чи варто перейматись через можливий спалах холери?
Симптоми, при яких варто звернутись до лікаря?
Наскільки складно вилікувати холеру?
Більш детально відповіді на ці та інші питання дивіться в записі етеру.
З Анастасією Сергіївною ви можете укласти декларацію за програмою НСЗУ. Детально про укладення декларації ви можете прочитати на нашому сайті.
Записатись на консультацію Анастасії Неклюдової ви можете через мобільний додаток, через форму на сайт або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.
Про те, чому так, і як діяти, журналістам Першого міського каналу розповіла невролог Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова — Аліса Телегіна. Зокрема, під час інтерв’ю Аліса Борисівна відповіла на такі питання:
Що спонукає виникнення тремтіння?
Чи передається тремор у спадок?
Як вилікуватись?
Що робити, якщо постійний стрес викликав тремор?
Детальніше — дивіться у відео.
Нагадаємо, що Поліклініка всієї сім’ї на Сахарова працює щобудня. Тут можна отримати консультацію лікаря первинної ланки та вузьких спеціалістів, УЗД, здати аналізи, пройти необхідні процедури у денному стаціонарі. І все це біля дому, за адресою: вул. Академіка Сахарова, 1б/2.
Записатись на консультацію або діагностику ви можете через форму на сайті, додаток або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Дімі 4 роки. Певний час нас турбувала проблема з аденоїдами, ми регулярно обстежувались та обійшли понад шість лікарів. Але, на жаль, ніхто не звернув уваги на вушка й не сказав, що аденоїди впливають на цей орган, і потрібна операція. Причому за короткий термін, адже дитина може втратити слух.
Діма почав гірше чути через рідину в барабанних перетинках — про те, що це можна вилікувати хірургічно, ми дізналися завдяки нашому докторові Друмовій — приголомшлива, уважна та дуже дбайлива Аліна Миколаївна! Подивившись знімки КТ малюка, камерою перевіривши вушка та носик, вона призначила нам операцію та направила до хірурга-отоларинголога Пилипюка Дмитра Миколайовича.
Ольга Ігорівна та Діма
Дмитро Миколайович дуже уважно та з особливим підходом провів нам огляд перед операцією та пояснив усі можливі варіанти реабілітації. Що дуже важливо — він зумів заспокоїти мене, як маму. Дуже приємно, що в Odrex є дитячі лікарі-професіонали, яким можна довірити найдорожче — здоров’я наших дітей.
Власне операція пройшла успішно, Дімі було видалено аденоїди, частково видалено піднебінні мигдалики й поставлено шунти в барабанні перетинки. Поки тривала маніпуляція, до мене заходила медична сестра, питала, чи все в мене гаразд, як я почуваюся. Це було дуже приємно.
Уже в перший день після операції дитина дихала носиком. Організація всього процесу — від здачі аналізів, розміщення в палаті й до післяопераційного догляду — на найвищому рівні. Після виписки доктор Друмова дзвонила нам, дізнавалася, як самопочуття малюка, і консультувала з кожного питання. Висловлюю величезну подяку всій команді, завжди привітним та уважним медсестрам та черговим у стаціонарі, отоларингологам Дмитру Миколайовичу та Аліні Миколаївні.
Ольга Ігорівна та Діма звернулись до нас зі скаргами на постійне ускладнення носового дихання, хропіння, епізоди зупинки дихання уві сні (синдром обструктивного апное сну), зниження слуху. Під час огляду виявився ексудат за барабанними перетинками — стерильна рідина, що накопичилася за рахунок механічного блокування слухової труби збільшеними аденоїдами. За допомогою ендоскопії я показала мамі на екрані змінену перетинку, пояснила суть проблеми та можливі ускладнення.
З огляду на супутню патологію дитини та клінічну картину, ми зробили вибір на користь операції — аденотомії шляхом холодноплазмової коблації та шунтування барабанних перетинок з обох боків. Шунти можуть стояти в барабанних перетинках від місяця до півроку: вони випадають самостійно, коли налагоджується функція слухової труби. Уже після операції й носове дихання, і слух Діми відновилися, напади апное уві сні та хропіння пішли повністю. Поліпшилися й показники під час обстеженні супутньої патології.
Видаляти чи не видаляти аденоїди — завжди дискутабельне питання. У випадку Діми збільшений аденоїд блокував вхід до слухових труб. Спрощено, слухові труби — це каналізація, яка сполучає носоглотку та середнє вухо. Коли вона блокується, повітря не надходить, а рідина не стікає, накопичується, густіє і призводить до порушення слуху.
Операція, яку ми провели Дімі — аденотомія з використанням коблатора під загальною анестезією. Коблатор дає змогу видалити аденоїди безкровно, вибраний метод зручний як для малюка, так і для хірурга. Для дитини тому, що коли крововтрати немає, відновлення проходить швидше, і додому можна вирушити в той же день, а дякуючи загальній анестезії в малюка буде менше стресу та неприємних спогадів.
Для хірурга це плюс завдяки можливості ретельного та швидкого видалення. З погляду лікаря завжди важливо закінчити операцію «на сухому полі»: з цією методикою ми не витрачаємо час на зупинку кровотечі й не переживаємо, що вона виникне, коли дитина прокинеться.
Важливо вчасно виявити та обернути нанівець такий стан — особливо у віці від 2 до 3 років, у період, коли в дитини формується мова. Якщо малюк погано чує, він не може правильно відтворювати звуки — відповідно, страждає на мовний розвиток і виникають проблеми з адаптацією в соціумі.
Закритий корт для пляжного волейболу зібрав багато чоловічих та жіночих команд, які гідно показали себе. Про здоров’я та безпеку волейболістів та глядачів на змаганнях дбали фельдшери Odrex — Олександр Таран та Олександр Українець.
Нагадуємо вам, що невідкладну допомогу ми надаємо цілодобово. Приймальне відділення на Розкидайлівський, 69/71 приймає по самозверненню або через будь-яку швидку допомогу. Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.
Хронічний цистит — запалення слизової оболонки сечового міхура, яке може виникнути як ускладнення гострого циститу, захворювань сечового міхура, а також інших органів сечовидільної системи та малого тазу.
У жінок хворобу діагностують частіше через особливості анатомії сечівника: уретра коротка, широка, а це ідеальний шлях для інфекцій.
У чоловіків хронічний цистит частіше розвивається як вторинне захворювання на фоні простатиту, обструкції сечовивідних шляхів, гіперплазії передміхурової залози.
Вчасно розпізнати
Хронічний цистит може мати як латентну (приховану) форму, і рецидивуючу.
Серед основних скарг:
часте, хворобливе сечовипускання;
помилкові позиви на сечовипускання;
зміна запаху, кольору сечі;
поява домішків гною чи крові.
При появі симптомів не варто займатись самолікуванням або чекати, що все пройде само собою, адже наслідки хронічного циститу можуть бути дуже плачевними. Запущена хвороба може спровокувати:
пієлонефрит — запалення нирок;
нейрогенний сечовий міхур — порушення функції міхура через часті інфекції;
лейкоплакію — зміна тканин сечового міхура на межі між доброякісним та злоякісним переродженням;
онкозміни.
Прицільна діагностика
Встановити діагноз «хронічний цистит» може лише лікар після ретельного обстеження, яке передбачає УЗД нирок та сечового міхура, загальний аналіз сечі (обов’язково має бути середня порція), загальний аналіз крові, бакпосів з антибіотикочутливістю, що важливо для підбору антибактеріальної терапії. Якщо у пацієнта часті рецидиви або консервативна терапія є малоефективною, рекомендують провести цистоскопію, щоб точніше обстежити сечовий міхур та розпізнати можливі патології.
У жодному випадку не можна займатись самолікуванням — так можна лише нашкодити.
Лікування в Odrex
Для ефективного лікування хронічного циститу розроблено комплексну програму, яка серед інших терапевтичних заходів передбачає інстиляцію сечового міхура — введення в орган лікарських засобів. Коли внутрішня слизова оболонка пошкоджена через часті інфекції, введення лікувальних розчинів дозволяє штучно створити захисний шар. Це прискорює загоювальний ефект, орган відновлюється і надалі може самостійно забезпечувати свій захист.
Записатись на консультацію уролога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.
Ми залишаємось, ми сильні та працюємо — бо ми потрібні. Частина наших співробітників стоїть на захисті держави, а ті, хто на місці — піклується про здоров’я громадян.
Сьогодні ми хочемо відзначити тих лікарів, інтернів, сестер та молодших сестер, хто розпочинає свій шлях в медицині та в Odrex — і подякувати за сумлінну працю, прагнення професійного зростання та відданість справі. На ранковій конференції ми обмінялись привітаннями та побігли працювати, щоб ви менше хвилювались, біль легшав, а проблеми — вирішувались.
Ділимось з вами фотографіями наших співробітників, які щодня віддано працюють, а ще дарують посмішку, впевненість та сили йти вперед. Вітаємо кожного, хто причетний до свята! Віримо, що наступного року відсвяткуємо всією країною.
Якщо ви хочете залишити відгук та поділитись своїми враженнями від перебування у Медичному домі Odrex, це можна зробити на сайті: https://odrex.ua/ua/send-feedback/
Дорогі лікарі, фельдшери, медичні сестри, водії швидких та молодший персонал — пишаємось вами. Адже за останні місяці було зроблено багато: лікувальний та профілактичний процес не зупинявся, сотні годин було проведено у навчанні і тренуванні в Medical Hub Odrex, сотні кілометрів проїхали наші швидкі до лінії фронту і закордон.
Дехто з наших медиків і сам долучився до Українського війська, і прямо зараз захищає наше здоров’я, наші землі та нашу культуру.
Обравши медицину, доводиться нерідко працювати в непростих, нестандартних ситуаціях, коли день змішується з ніччю, коли кожен наступний виклик складніший за попередній. Але ви всередині несете світло, яке перемагає темряву.
Тому лейтмотивом Дня медичного працівника цього року стали слова Григорія Сковороди — «Cвітло бачиться тоді, коли світло в очах є».
Вітаємо з Днем медичного працівника, працюємо далі і віримо в нашу перемогу!